Pushime on Top | Ep.1 | Geta Beqa, Armando Duka dhe liqeni i Shkodrës me kajak | 16 Korrik 2018
17/07/2018 14:33
Reperi Majk flet për herë të parë për jetën e tij – Pushime On Top
22/07 19:32
Mos e humbisni guidën turistike në Gurin e Kamjes – Pushime On Top
22/07 19:31
Ori surprizohet me një festë për ditëlindjen e saj – Pushime On Top
22/07 19:30
Ori dhe Isli; Supër argëtim, me lojërat e ujit në Durrës – Pushime On Top
21/07 17:44
Ori në tentative për të bërë Fly Board, rrëzohet nga 5 metra lartësi – Pushime On Top
21/07 17:44
Ori sfidon në det Islin, kush fiton? – Pushime On Top
21/07 17:43
Historia e qytezës së vjetër të Himarës dhe kalasë së saj – Pushime On Top
20/07 19:30
Dyshja e Wake Up siç nuk e keni parë asnjë herë! Ori & Isli në sfidë – Pushime On Top
20/07 19:30
Kokteil me kafe dhe destinacionet më të mira për turistët e huaj – Pushime On Top
20/07 19:30
Situatë alarmante me guidat turistike, “piratët” e turistëve – Pushime On Top
19/07 19:32
Shiu bllokon guidën në parkun kombëtar Shebenik-Jabllanicë – Pushime On Top
19/07 19:31
Vizito nga deti tre njësitë në Porto Palermo – Pushime On Top
19/07 19:30
Si duket avioni ushtarak Mig, i fundosur në ujrat e Dhermiut? – Pushime on Top
18/07 19:32
Si duhet të veprojnë maturantët për të zgjedhur universitetin e duhur – Pushime on Top
18/07 19:31
Aquapark, adrenalina e lojërave në ujë – Pushime on Top
18/07 19:30
Pushime on Top/ Pushuesit “hapin” çantat për Florin
18/07 14:14
Pushime On Top/ Ori dhe Flori dalin për shoping
18/07 13:55
Pushime on Top/ Kush është më i fortë, Ori apo Flori?!
18/07 13:39
Pushime on Top/ Çfarë mbajnë pushuesit në çantën e plazhit?!
17/07 20:34
Pushime on Top/ Ujëvara e Selcës, ekspedita që duhet ta bëni një herë në jetë
17/07 20:27