Publikimi i përgjimeve, Basha: Edi Rama, timonieri i vjedhjes së zgjedhjeve
20/06/2019 20:01

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dalë sot në një konferencë për mediet për të reaguar në lidhje me përgjimet e publikuar nga gazeta gjermane Bild, ku shfaqeshin zyrtarë të lartë të Partisë Socialiste duke folur për blerje votash dhe kërcënime.

SHBA ndryshon politikë, kolonitë izraelite janë të ligjshme
19/11 14:46
Makina në flakë në autostradën Tiranë Durrës
19/11 14:25
Mustangu mitik, në një version tërësisht elektrik
19/11 14:19
Biografia ‘Dy Papët’ mbërrin në kinematë botërore
19/11 13:50
Luis Enerique kthehet në krye të Spanjës
19/11 13:48
Festival folklorik në New York/ Këngë e valle shqiptare në edicionin e 29-të
19/11 13:43
Drejt universitetit/ Një studim për çelësin e suksesit
19/11 13:37
Lajme WEB – Ora 13:00 – 19 Nëntor 2019
19/11 13:00
Shkodër/ Lutje e përbashkët dhe rrëfime, liderët fetarë takohen me delegacionin amerikan
19/11 12:56
Tryeza për reformen zgjedhore, PD në takimin me OSBE
19/11 12:53
Meta takon Bashën dhe aleatët, 90 minuta në Presidencë për situatën politike
19/11 12:52
Salmon në shkretëtirë/ Shtohen fermat e kultivimit në Dubai
19/11 12:50
Redjan Rrajës/ Kejvina Kthjellës i kthehet vetëm telefoni, prokuroria mban në sekuestro makinën
19/11 12:45
Edicioni Informativ, 19 Nëntor 2019, Ora 12:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
19/11 12:40
Strategjia e re e zgjerimit/ Gjermania përgjigje Francës: E diskutojmë nëse nuk vonohen negociatat me Shqipërinë
19/11 12:33
Elbasan/ Pa çati prej motit të keq, familja Shuli kërkon ndihmë
19/11 12:16
Trotuaret me gropa të Lezhës/ Në qytet e vështirë të ecësh natën
19/11 12:14
Rrugët me gropa të Elbasanit/ Në harresë edhe lagjet pranë qendrës
19/11 12:11
Reshje shiu dhe rritje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot
19/11 12:11
182 km/h në hyrje të Tiranës, policia: Është e papranueshme
19/11 11:37