PS refuzon mandatet e PD
14/03/2019 15:41

Partia Socialiste nuk do të pranojë të marrë mandate nga ato të opozitës, në qarqet ku pritet të shterojnë listat e kandidatëve pa arritur të plotësohen vakancat në Parlament.

PS, Kongres për zgjedhjet. Gjiknuri ngarkohet për Reformën Zgjedhore
18/03 14:47
Rama: Rrisim turizmin përmes restaurimit të shtëpive të vjetra
17/03 15:57
“Qeveria nuk preket”, Rama flet nga Berati, përshëndet me këngë nga Poliçani
17/03 13:53
Basha mbyll protestën: Ndërkombëtarët të dëgjojnë zërin e shqiptarëve
16/03 21:51
Rama: Qeveria nuk preket
16/03 21:14
Përse protestuan sot? Njerëzit tregojnë arsyet
16/03 15:22
Vijon protesta e opozitës, turma marshon drejt Parlamentit
16/03 13:00
Kryemadhi: Rama po mendon për kryeministrin e ri dhe zgjedhjet e parakohshme
16/03 12:06
Noka mban fjalën para protestuesve, nis rrethimi i kryeministrisë
16/03 11:50
Opozita proteston sërish para kryeministrisë, kërkohet largimi i Ramës
16/03 09:33
Basha: Të rrëzojmë Ramën! Ndërkombëtarët s’i dëgjoj më. Vetëm qytetarët
15/03 19:30
Rama: Qeveria nuk preket. Votën e 2017-s nuk e luan as topi, jo më Luli
15/03 19:18
Basha për deputetët e rinj: U blenë si të ishin bagëti
15/03 15:47
Basha reflekton për listat: Të heqim maliqësit, të fusim intelektualët
14/03 19:42
Kritika gjermane për opozitën: Parlamenti të mos anashkalohet
14/03 19:41
PS refuzon mandatet e PD
14/03 15:41
“Tirana nuk e ndihmoi Gruevskin”. Zaev flet ekskluzivisht për Top Channel
13/03 20:23
Betohen deputetët e rinj. PD, protestë me “drone”, shashka e “fletë ftesash”
13/03 19:13
Basha, në Dibër për protestën: Më 16 mars, ejani në Tiranë
13/03 19:11
Betohen deputetët e rinj; PD protestë me dron, shashka dhe “fletë ftesash”
13/03 16:37