PS, e gatshme të zgjedhë Presidentin
11/01/2012 08:45

Përveç organizmit të homazheve për 4 viktimat e 21 janarit, takimi mes kreut të Partise Socialiste, Edi Rama dhe sekretareve të partisë ka shërbyer edhe për miratimin e një axhende, në të cilën do të mbështetet puna e socialisteve për vitin 2012.

I prangosur me fytyrën për tokë, vihet në pranga 38-vjeçari i shpallur në kërkim
06/07 11:12
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 3 viktima të tjera, 71 raste të reja
06/07 10:58
Top News – Ligji i ri për pasuritë/ 500 m nga deti, pronë shtetërore
06/07 10:11
Top News – Apeli i fortë i mjekut/ ‘Kujdes, jeta është e shtrenjtë’
06/07 09:59
Top News – Covid, mjeku humb jetën/ I shtruar prej ditësh në infektiv
06/07 09:58
Top News – Xhesika largohet nga “She’s on Top”, vajzat debatojnë ashpër
05/07 22:23
Top News – Reperja kosovare, me një videoklip/ Tayna me projekt të ri
05/07 21:52
Top News – Dhori Kule terhiqet nga kandidimi/ Gara për rektor i UT
05/07 20:20
Lexim me distancë/ Mbushet biblioteka e Elbasanit pavarësisht pandemisë
05/07 20:18
Turizëm i sigurt buzë Prespës/ Vendasit ftojnë turistët në plazhet me hapësirë
05/07 20:16
Kush i rindërton shkallët? Banorët në Durrës të paqartë për dëmet e hapësirave të përbashkëta
05/07 20:14
Më pak maska dhe alkool/ Farmacistët: Blihen më pak se në mars
05/07 20:13
Në plazh pa frikë/ Pushuesit në Velipojë dhe Shëngjin harrojnë kovidin
05/07 20:11
Flet eksperti i Ballkanit Bieber: Samiti në SHBA mund t’i jepte mbrojtje presidentit
05/07 20:05
Top News – Vendimi i fundit/ Greqia mbyll nesër kufijtë me Serbinë
05/07 20:00
Kunati i Zhaneta Josifit/ “Sekti fetar i rekrutoi nga Përmeti” – Intervista
05/07 19:55
Shkonin tek “aleluja”/ Flasin të njohurit në Përmet: Familje e mirë
05/07 19:54
Top News – Raporti, veprojnë në trafik drogë/ 27 banda kriminale
05/07 19:50
Top News – Europol nis hetime me 13 shtete/ Terrorizmi ne internet
05/07 19:49
Pamjet nga dhoma e “ferrit”/ Hetuesit në kërkim të nxitësve të vetëflijimit
05/07 19:42