Protesta e opozitës, Basha thirrje për pjesëmarrje
10/01/2018 19:04

Lulzim Basha deklaroi nga Durrësi se protesta e 27 janarit është vetëm nisja e një aksioni të madh opozitar. Në pamjet që shpërndau Partia Demokratike për median, Basha akuzoi Ramën se duke bashkëpunuar me krimin ka asgjësuar lirinë e zgjedhjes dhe se vota e blerë ndikon tek çdo familje.