Protesta e 16 marsit, Mesila Doda në “Open”: Pa zgjedhje rrezikohet konflikt civil
14/03/2019 23:10

Një muaj pas protestës së dhunshme të 16 shkurtit, Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, si dy forcat kryesore të opozitës shqiptare, kanë kërkuar një pjesëmarrje më masive për protestën e dytë të 16 marsit, tashmë që deputetët e opozitës janë kthyer në ish-deputetë pas dorëzimit të mandateve.

Open- Nga duartrokitjet për Ramën tek “kërcënimet” për tanke. Meta: Jam i përgatitur për gjithçka
18/02 01:30
Meta komenton padinë e Ramës ndaj Haradinajt, “veprim pa sens, nuk le impakt pozitiv”
17/02 23:53
Meta tregon bisedat e fshehta me Ambasadën Amerikane, replikon ashpër me Dudushin
17/02 23:45
Presidenti Meta komenton ligjin “anti-kçk”, veprim i sforcuar që bëhet për fushatë elektorale
17/02 23:21
Çfarë paralajmëron Meta? Ata mund të vijnë edhe me tanke, jam i përgatitur për gjithçka
17/02 23:12
Shpjegimi popullor që Meta i bën “përplasjes” për Kushtetuesen… Kjo është me rrujt anëtarin…
17/02 23:10
“Mafioz që i bëjnë këtë lojë Presidentit të vendit”, Ilir Meta shpërthen në Open
17/02 22:56
“Do mbroj Gjykatën Kushtetuese nga kapja”, Rakipllari-Metës: Si do e bëni mbrojtjen?
17/02 22:54
“Nqs doni të bëni zhurmuesin bëjeni” Presidenti Meta debaton me analistët në Open
17/02 22:43
Meta në Open: Grushti i shtetit duhet për të mundësuar që paratë të shkojnë aty ku duhet
17/02 22:40
Befason Meta, duartroket Ramën në Open. “Lekët u dhanë për Shqiptarët jo për Qeverinë”
17/02 22:40
Open – A ka marrë masa të mjaftueshme Shqipëria nëse prekemi nga koronavirus? Bota është në alarm
14/02 01:45
Open- Soreca përballë Eni Vasilit. Sfidat e Shqipërisë, Integrimi dhe raportet me Metën-Ramën-Bashën
13/02 23:57
Pamje se si qytetarët në Kinë rrëzohen në rrugë, mjekja: Nuk janë shqetësuese
13/02 23:17
Karantina për të prekurit me koronavirus, debat në Open mes Shehut dhe Çomos
13/02 23:08
Pse nuk e tregoni se ku do të jenë karantinat? Debat në Open mes gazetarëve dhe specialistëve
13/02 22:54
Çomo: Ja çfarë do të bëjmë ne, nëse vijnë disa raste të prekura me koronavirus
13/02 22:39
Studentja nxjerr blof Ministrinë e Shëndetësisë: Në Rinas nuk ma matën temperaturën
13/02 22:20
Koronavirusi ‘boshatis’ restorantin Kinez në Tiranë. Flet kuzhinieri
13/02 22:19
Studentja Shqiptare në Wuhan flet për peripecitë e kaluara pasi qyteti u fut në karantinë
13/02 22:13