Promovimi i turizmit të gjelbër, francezi krijon “ishullin lëvizës”
25/08/2019 19:16

Një ishull lundrues për të promovuar “turizmin e gjelbër” në Bregun e Fildishtë gjendet në një mini resort të veçantë në breg të detit. Aty mund të marrësh pije freskuese, mund të bësh një kredhje në pishinë, ndërsa në mbrëmje shijon karaoken.

Lindje- Perëndim/ Kush i goditi rafineritë saudite të naftës dhe rizgjoi rrezikun e luftës me Iranin!
22/09 17:00
Stambolli i papërgatitur/ Një tërmet si i yni mund t’u merrte jetën 30 mijë njerëzve
22/09 15:30
Vendimi i SHBA/ Operacione ndihme pas sulmeve terroriste në impiantet e naftës
21/09 13:26
Bill de Blasio tërhiqet nga gara presidenciale
20/09 19:52
Zebra me pika, krijesa e rrallë “çmend” turistët
20/09 14:13
Trudeau ‘racist’/ Kryeministri kanadez në telashe
20/09 08:02
‘Versaja’ e vogël, grabitet kështjella në Francë
19/09 20:04
“Space X” synon Marsin, bazë lançimi në Teksas
19/09 20:01
Izrael/ Qeveri uniteti, Benny Gantz: Me mua Kryeministër
19/09 19:46
‘For the record’, David Cameron boton kujtimet
19/09 19:41
Rikthehet Celine Dion, nis turneun botëror nga vendlindja Quebec
19/09 14:15
Çfarë dreqin janë këto? Videot e UFO-ve qenkan të vërteta
19/09 12:47
Instagrami merr masa! Mjaft më me produktet e humbjes në peshë
19/09 12:42
Presidenti Trump zgjedh pasuesin e Bolton
18/09 21:03
Shtohet fluksi i emigrantëve, 26% më shumë se një vit më parë
18/09 16:26
Modelja 60-vjeçare ndjek ritmin e javës së modës si koleget e reja
18/09 16:15
Victoria Beckham flet për bullizmin në shkollë : Edhe mua më tallnin
18/09 16:03
OBSH: Bota e rrezikuar nga epidemitë, 80 milionë persona do të vdisnin
18/09 15:36
Taksitë lundruese gati për ‘debutimin’ në Paris
17/09 20:05
40 vite Macdonald’s/ Franca ‘përvetëson’ hamburgerin
17/09 20:03