Promo, nga data 15 korrik “Pushime on TOP”
09/07/2018 13:44

Plazhe dhe eksplorime, destinacione dhe argëtim, karaktere dhe aventura, Personazhe Vip në situata verore, përtej së zakonshmes! Të pathëna e të pabëra, në një përvojë të paharruar; çdo dite me Orin dhe Florin, në destinacionin e vetëm televiziv të pushimeve, në programin me të ri "Pushime on Top"! Duke filluar nga 15 korriku, nga e hëna në të diel, ora 18.00.

Air Albania Stadium “fshehu” problemet e Kombëtares – Procesi Sportiv, 18 Nëntor 2019, Pjesa
19/11 00:47
Kosova, ëndra europiane vazhdon, ja analiza e sezonit – Procesi Sportiv, 18 Nëntor 2019, Pjesa 2
19/11 00:46
Tenori i njohur ngre në këmbë studion e Procesit – Procesi Sportiv, 18 Nëntor 2019, Pjesa 3
19/11 00:45
“Pjesën më destruktive të Opozitës e kam në shtëpi”, ja çfarë thotë Meta për Kryemadhin
18/11 23:34
Rakipllari-Metës: Përplasje me Ramën keni vetëm kur ndaheni, jo kur jeni bashkë
18/11 23:33
Meta: Parlamenti shpërndahet me dekret të Presidentit. “Zgjidhje referendumi”
18/11 23:29
“Një nga 3 rrugët që i ngelet Shqiptarëve është që të marrin armët”, Meta sqaron deklaratën e fortë
18/11 23:29
Bushati i përmend Metës dorëheqjen. Meta: Po më kërkon të bëj rolin e kreut të Opozitës
18/11 23:17
Meta “zbërthen” përplasjet për Gjykatën Kushtetuese dhe ja hedh fajin Kuvendit, ndërhyn Dudushi
18/11 23:16
Një puthje nga Eno për Antonetën, ndez zjarrin mes tyre
18/11 23:15
Çfarë i tha Geri në kërcim Inës?
18/11 23:15
Ina, bëhet arsyeja e debatit të ashpër mes Gerit dhe Henrit
18/11 23:15
A ka rëndësi Gjykata Kushtetuese për të ardhmen politike të Ilir Metës? Ja si përgjigjet Presidenti
18/11 23:12
Vagabondë ndërkombetarë… I kam përkedhelur pak më shumë seç duhet, çfarë paralajmëron Meta?
18/11 22:36
Ilir Meta përmend me emra diplomatët që mbështesin Ramën. “Janë bërë lecka të Kryeministrit”
18/11 22:25
Fiks Fare, Familja me 8 fëmijë mes mjerimit, vajza “luftë” me gangrenën, 18 Nëntor 2019, Pjesa 1
18/11 21:02
Fiks Fare, “Luftë” për shtëpinë dhe truallin e Vaçe Zelës, 18 Nëntor 2019, Pjesa 2
18/11 21:01
Fiks Fare, Monitorime/ Ngjela: Presidenti është i çmendur, 18 Nëntor 2019, Pjesa 3
18/11 21:00
Fiks Fare/ Monitorime/ Ngjela: Presidenti është i çmendur
18/11 20:30
Fiks Fare/ Qytetari: Ish drejtori i Hipotekës mori 1 mln lekë ryshfet për të regjistruar pronën
18/11 20:30