Projekti i vitit 2012 afër Universitetit Bujqësor: Pallate në vend të shkollës
11/04/2019 19:51

Në tokën prej 35 mijë ha, në një pjesë të së cilës do të ndërtohet shkolla “Nënë Tereza” në Kodër-Kamëz, e cila ka përplasur Bashkinë e Tiranës me rektoratin e Universitetit Bujqësor, ishte planifikuar të ndërtohej një kompleks i madh me pallate 7-katëshe si dhe njësi shërbimi.

Mbrëmja e maturës, vajzat te rrobaqepësit për të qepur fustanët
26/05 20:29
Nga i paralizuar në atlet, historia e shkodranit që nuk e mposhti aksidenti
25/05 16:05
Fiks Fare/ Historia rrënqethëse e 8-vjeçares. Jeton me babain në një dhomë në konviktin e Divjakës
24/05 20:23
Bulmet me vaj palme. Si të dalloni ushqimet që ju bëjnë dëm
22/05 19:56
Pastrimi i kanaleve në Shirgjan, fermerët presin të shpëtojnë nga përmbytjet
22/05 18:51
Te Onkologjiku nuk ka ilaçe. Pacientët: Po ndërpresim kimiot, kushtojnë shtrenjtë
21/05 19:50
Lagjja e ndarë nga uji në Durrës. Një pjesë e banorëve, ujë me fekale
21/05 13:09
Kontroll spitaleve private. Verifikim për mjekimet dhe ilaçet që përdorin
20/05 19:36
Festa e mjaltit në Korçë
19/05 20:22
Nis “Ora e Tiranës”. Nga e hëna në Top News, një program dedikuar kryeqytetit
19/05 16:33
Vlora, festë për turizmin. Koncert në shëtitoren e qytetit
19/05 16:09
Fundjava e Tiranës. Më të preferuarat, zonat me gjelbërim
19/05 15:45
Dita e fëmijëve të zhdukur. Në Shqipëri, 12 të mitur s’janë kthyer ende pranë familjes
17/05 19:43
Në një vit, 4500 divorce. Mbi 80% e kërkesave bëhen nga gratë
15/05 20:19
I sëmuri merr stafilokokun në sallën e operacionit, mjekët kthejnë lekët
09/05 22:49
Në fermat që eksportojnë. Fermerët e Lushnjës e Kuçovës: Asnjë kamion nuk është kthyer
09/05 20:21
Shantazhet me foto e video, ekspertët e IT: Kujdes para se të shisni celularët!
09/05 20:19
Muaji i shenjtë i Ramazanit. Në familjen Hoxha ku agjërojnë të gjithë
06/05 20:51
Të helmuar nga uji i pijshëm. Në Bulqizë, mes banorëve që kërkuan ndihmë në spital
06/05 20:30
Korçë, pylli i fazanëve rikthehet pas vitesh braktisjeje
05/05 20:58