“Proces i ndërlikuar pa opozitën”/ Rama flet për zgjedhjet dhe bojkotin
25/06/2019 12:43

Pasi presidenti Meta mëngjesin e sotëm tha se pas çdekretimit, zgjedhjet tashmë janë imagjinare, kryeministri Edi Rama në një bashkëbisedim me qytetarët u shpreh prerë se nuk ka asnjë shans që zgjedhjet të mos zhvillohen më 30 qershor, pasi sipas tij, kush do të zgjidhet, duhet të paraqitet në zgjedhje.

Shkolla verore në Jalë/Të rinjtë nga Shqipëria dhe Kosova bëhen bashkë
21/07 14:14
Turi i Francës, Thibaut Pinot fiton etapën e 14
21/07 14:01
Ulëza pret vizitorët/ Liqeni shfrytëzohet për të marrë rreze, vendasit investime në turizëm
21/07 13:58
Edicioni Informativ, 21 Korrik 2019, Ora 12:00
21/07 12:45
Mjeshtëri i gurit, trashëgimia nga gjyshërit dhe keqardhja që të rinjtë nuk po e mësojnë
21/07 12:38
Me libër buzë detit /“Fanatikët” e printit që nuk e zëvendësojnë me tableta dhe celularë
21/07 12:35
Fëmijët dhe sporti, prindërit duan t’i largojnë nga smatfonët
21/07 12:32
Certifikatat e tokës pas 3 dekadave,Lame: Digjitalizimi kadastral do të japë siguri të plotë
21/07 12:26
Edicioni Informativ, 21 Korrik 2019, Ora 09:00
21/07 11:25
Rrëfehet Sharon Stone: Mu deshën 7 vite që të merrja veten pas hemoragjisë cerebrale
20/07 20:30
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 19:30
20/07 20:15
Burrnesha e vetme e Kelmendit: Nuk jam bërë pishman për zgjedhjen që bëra
20/07 19:48
Pensioniste, por vazhdon punën 48 vjet si infermiere!
20/07 19:41
Buka e Iranit, pjesë e pandashme për çdo vakt, në tryezat Kuvajtiane
20/07 17:40
Në Arapajn e tronditur; Ngjarja me të miturën, drejtoresha mbledhje urgjente në shkollë
20/07 17:10
Nis transformimi i Parkut Rinia, nuk do të ketë parkim, por mjedise shlodhëse
20/07 17:06
Lamtumira e Fatmir Frashërit, përcillet ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Kombëtares Shqiptare
20/07 15:56
Drejtori i Policisë intervistë për sigurinë rrugore, pas tij ndodh aksidenti
20/07 15:55
Irani konfiskon një anije cisternë britanike
20/07 15:54
Pas Haradinajt, në Hagë edhe Krasniqi
20/07 15:53