Probleme me ilaçet me rimbursim, kompanitë refuzojnë kontrata me fondin e sigurimeve
24/06/2019 19:51

Vihet në rrezik furnizimi me barna, i tregut farmaceutik shqiptar.

Festivali në Kala; Netët e gjata të muzikës në Berat. Muzetë nuk mbyllen
19/07 12:35
Pushime në bibliotekë; Të rinjtë që nuk e braktisin librin edhe kur s’ka shkollë
19/07 12:33
Kanceri i lëkurës, rritet numri i rasteve në botë
19/07 12:30
Basha: Hetimi ynë te paraja. Do të zbulojmë vjedhjet dhe korrupsionin me vlera publike
19/07 12:19
Basketbollisti Gerti Shima: Kryeministër, eja shemb Pallatin e Sportit se të ndihmojmë
19/07 12:00
Luftanija amerikane, rrezon dronin iranian
19/07 11:08
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2019, Ora 09:00
19/07 09:45
Përfitojnë nga mungesa e energjisë elektrike, hajdudët vjedhin dyqanin e Neptun
19/07 06:52
Edicioni Informativ, 19 Korrik 2019, Ora 00:00
19/07 05:00
Europa League/ Eleminohen 3 ekipet shqiptare
19/07 04:57
Historike/ Nis restaurimi i arkivolit të artë të faraonit egjiptjan
19/07 03:10
Fiks Fare/ Ligji për rojet bregdetare nuk zbatohet, në plazhe mbyten pushues
18/07 20:40
Edicioni Informativ, 18 Korrik 2019, Ora 19:30
18/07 20:09
“Za Fest” në Theth/ Festivali në edicionin e tretë mbledh artistët në pikën turistike
18/07 19:57
Kujdes nga “FaceApp” që ju plak! SHBA thotë se pas qëndrojnë rusët
18/07 19:51
Si të mos rrezikosh me bombolat/ Specialistët: Mos e blini në pika karburanti
18/07 19:47
Kodi penal dhe rrugët me PPP, PS tërheq amendamentin për ndalimin e udhëtimit në SHBA dhe BE
18/07 19:46
Vala e dytë e të nxehtit/ Temperaturat do të rriten sërish javën e ardhshme në Europë
18/07 19:26
Lajme WEB – Ora 19:00 – 18 Korrik 2019
18/07 19:00
Dorëhiqet Lagarde, pranon sfidën për BQE
18/07 17:01