Prag festash/ Siguria ushqimore, AKU urdhër për rritjen e kontrolleve në biznese!
21/11/2019 20:48

Në prag të festave të nëntorit dhe të fundvitit, nga 20 nëntori deri më 31 dhjetor, drejtori i Përgjithshëm i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Robert Lili ka nxjerrë një urdhër për rritjen e kontrolleve në biznese.

Basha te familja në çadër/ Manzë, kryetari i PD viziton anëtarët pa shtëpi
10/08 13:02
Burg për vrasësin e nënës/ Olsi Çekiçi i preu kokën në fshatin Buçimas, Porgradec
10/08 13:02
Shkarkohet gjyqtari i Dajtit/ Aleks Nikolli i Apelit të Shkodrës probleme me pasurinë
10/08 13:01
Top News – Tahiri, lëvizja surprise/ Bën rekurs, pas vendimit të Apelit
10/08 13:01
Vizitorët në Ishull Lezhë/ Shtohet frekuentimi në këtë zonë të Lagunës së Vainit
10/08 12:39
Ekskursionistët ndotin pyllin/ Në Divjakë lënë pas mbeturina pas piknikut
10/08 12:39
Pensionistët që punojnë/ Dy të moshuarit në Dukat mbjellin e shesin prodhimet e tyre
10/08 12:39
Nis puna për tunelin/ Kardhiq – Delvinë, ishte bllokuar prej padive
10/08 12:24
Top News – Mjekja me apel të forte/ ‘Covid-19, vrasës dhe sfilitës’
10/08 11:44
Vrasja e Regis Runajt, mbërrijnë në Gjykatën e Elbasanit 2 të dyshuarit: Pa koment
10/08 11:28
Masakroi nënën dhe ia vari kokën te porta e shtëpisë, nis seanca ndaj Olsi Çekiçit: Pa koment
10/08 11:00
Top News – Operacioni ‘Porosia’/ Tiranë, sekuestrohet 1 kg heroinë
10/08 10:42
Top News – Biznesi në kohë covid/ Ja kush rezulton më fitimprurës!
10/08 10:30
Top News – INSTAT nxjerr shifrat/ Popullsia, Durrësi më shumë banorë
10/08 10:30
Top News – Gjyqtari i Dritan Dajtit/ Vettingu shkarkon Aleks Nikollin
10/08 10:19
Top News – 260 mijë shqiptarë/ Në 5 vjet, me pasaportë evropiane
10/08 10:19
Top News – Masat e reja anticovid/ Shqiptarët nuk lejohen në Itali
10/08 10:18
Top News – 36 fluturime nga Rinasi/ Vetëm për rezidentët në vëndet e BE
10/08 10:16
Aksident në Fier/ Përplaset nga kamioni dhe një mjet tjetër që vinte pas, humb jetën 50-vjeçari
09/08 23:06
Alkool dhe shpejtësi/ Ndëshkohen disa shoferë, këto janë akset që po monitorohen me radarë
09/08 22:25