Policia izraelite kërkon ngritjen e akuzave ndaj Netanjahut
14/02/2018 12:10

Policia izraelite kërkoi ngritjen e akuzave për korrupsion, kundër kryeministrit Beniamin Netanjahu. Në një deklaratë, policia bëri të ditur se ka prova të mjaftueshme për të paditur numrin një të ekzekutivit izraelit, për mitmarrje, mashtrim dhe shkelje të besimit në dy raste të veçanta.

Bandat “pushtojnë” Anglinë. Përplas me makinë rivalin me hanxhar
21/08 11:36
Lanë foshnjën të vdiste për arsye fetare, habiten nga dënimi burg përjetë
08/08 22:36
Trumpi ngre mure, meksikanët gjejnë “trampolinën” për të hyrë në SHBA
08/08 22:26
Shpërthimi i autobotit me naftë në Itali, publikohen pamjet
07/08 17:04
Venezuelë, Maduro i mbijeton atentatit me “drone”, akuzon Kolumbinë
05/08 08:41
Cunami godet Majorkën – VIDEO
17/07 11:11
Policët francezë lënë nam në Ditën e Bastijës
14/07 21:23
Trump kërcënoi me dalje nga NATO, por si mund të dilet prej saj?
13/07 12:30
NATO, shtohet buxheti i mbrojtjes
12/07 14:49
May zhgënjehet nga Anglia, Rama: Kupa e Botës po vjen në Ballkan!
12/07 00:13
“Horror” në Rusi, makina futet mes turmës
04/07 18:14
Meksikë, varret antiplumb ose trashëgimia e karteleve të drogës
02/07 12:59
Presidenti i Zimbabve i shpëton atentatit
23/06 17:43
Rusia ka rinovuar bunkerin bërthamor në Kaliningrad
19/06 15:37
Protesta kundër ndarjes në kufi, ndërgjegjësimi nga videot e fëmijëve që qajnë
19/06 10:03
Pa Koment – “Do ju djegim, vetëm prisni!”, ISIS kërcënon Botërorin në Rusi
15/06 10:21
Rrugët e Anglisë nuk janë më të sigurta
05/06 11:45
Pamje apokaliptike pas shpërthimit të vullkanit, viktima, e mijëra të evakuuar
04/06 18:22
Dieta mesdhetare ka “vdekur”, quajeni dietë “nordike”
24/05 11:48
Rrufeja godet shtëpinë, pamje të rralla nga Florida
20/05 21:03