Pogradec, festivali i filmit dhe kulinarisë
04/09/2012 21:00

Është çelur në qytetin e Pogradecit edicioni i dytë i festivalit ballkanik të filmit dhe kulinarisë, i organizuar nga një grup i mirënjohur kineastësh shqiptarë.

Rama, me studentët në Elbasan: Universitete e konvikte me PPP
22/01 20:15
Korçë, Prokuroria kërkon pushimin e çështjes së Enea Ftojit
22/01 20:12
Prokurorja Prela, pasuri “në të zezë”. Bashkëshorti nuk ka paguar taksat
22/01 19:53
Gjykata antikorrupsion, 22 gjyqtarë duan të bëhen pjesë
22/01 19:51
KLSH zbulon defektet në universitete: Drejtuesit e tyre kanë dështuar prej vitit 2015
22/01 19:50
Pa Koment/ Trafikantët braktisin gomonen me drogë
22/01 17:48
Në radhë për pasaportat; Në Elbasan çdo ditë 170 aplikime
22/01 17:45
Rama inspekton punimet në rrugën Tiranë-Elbasan. Ja kur do të jetë plotësisht e kalueshme
22/01 17:39
Gjirokastër, grindje për udhëtarët
22/01 17:39
Peticion: Duam mbikalim; Banorët e rrugës së aksidenteve në Tiranë: Rrezikohemi çdo ditë
22/01 17:30
Prokurorja Prela, pasuri “në të zezë”. Bashkëshorti nuk ka paguar taksat
22/01 17:29
Vdes foshnja nga fruthi; Dy javë më parë ishte në spital
22/01 17:27
Kandidati i Metës për KLSH-në, PS: Nuk ka eksperiencë, por ne…
22/01 17:26
Të varur nga heroina, 8.000 përdorues droge në Shqipëri
22/01 17:16
Berat, radhë për karta identiteti. Qytetarët kërkojnë më shumë sportele
22/01 12:47
Vrasjet në Shqipëri. Reduktohen me 28% që prej vitit 2016
22/01 12:19
U vranë në aksident, viktimat bëhen fajtorë! Apeli i Korçës liron autorin
21/01 20:22
“Volvo 4″/ Krimet e Rënda në spital, lënë në burg Hekuran Hoxhën
21/01 20:03
KLP rrëzon urdhrin e Markut, rikthen prokurorët te Krimet e Rënda
21/01 19:23
U vranë në aksident, viktimat bëhen fajtorë! Apeli i Korçës liron autorin
21/01 17:41