Plazhet, s’ka listë të zezë. Asnjë sinjalistikë paralajmëruese
17/07/2017 00:00

Plazhi i Zvërnecit është nga pikat më të bukura por edhe më të panjohura të bregdetit të jugut. Portonovo, pjesa me më shumë erë dhe rryma, do kishte një qenë në kushte të tjera një vend perfekt për surfistët nga e gjithë bota.

Dezertojnë komandot e FA, ligji parashikon 1 vit burg
17/11 20:27
Asfiksohen 60 nxënës në Shupenzë
17/11 20:23
Tahiri del nga Shqipëria. Udhëton në Gjermani, avokati nuk ka dijeni
17/11 20:20
Babai i komandos: Dezertoi për shkaqe ekonomike
17/11 20:09
Shqipëria e Kroacia, “avokatët” e Malit të Zi në NATO
17/11 15:46
Gjermania kthen 14 mijë shqiptarë
17/11 15:38
Dezertojnë komandot e FA
17/11 15:31
Vrasja e komisar Cukut, rrëzohet kërkesa e të arrestuar Mikel Shallari
17/11 15:25
Dezertimi i 4 komandove, reagojnë Mediu dhe Vasili
17/11 15:18
Rrjeti i trafikantëve, dërgonte shqiptarët në Britaninë e Madhe
17/11 15:05
Hahn: 2025, viti i Ballkanit
17/11 12:22
Asfiksohen 60 nxënës në Shupenzë
17/11 12:19
Digjet një automjet në rrugën “Ali Visha”
17/11 08:42
Përfundon rruga te Kopshti Zoologjik
16/11 21:41
A ka oligarkë Shqipëria? Tenderat, koncesionet, faljet…
16/11 21:11
Vettingu ende pa zyra, probleme me Kolegjin e Apelimit
16/11 20:36
Parandalimi i aksidenteve, policia: Kontroll kamionëve
16/11 20:31
Shqiptarët një popull i varfër, por udhëhiqen nga të pasurit
16/11 20:18
Lagjet periferike të Shkodrës, pa rrugë dhe me baltë
16/11 14:50
Aksident në rrugën Elbasan-Tiranë
16/11 09:15