Peza në “Open”: Rezultati i munguar ka sjellë përçarje e dhunë në protestë
28/03/2019 22:32

Ndonëse e hodhi si ide Carlo Bollino në “Open” nga Eni Vasili, sipas të cilit sot është vënë re një ndarje mes zotit Basha dhe zonjës Kryemadhi gjatë protestës së zhvilluar para Parlamentit, Ministrisë së Brendshme, Drejtorisë së Policisë së Tiranës, me fund në selinë e PD-së, ai që e përforcoi idenë e përçarjes mes opozitës ishte Alfred Peza.

Sezon i jashtëzakonshëm i Emisionint Open nga Eni Vasili në Top Channel.
15/07 13:08
Open- Debate, akuza e batuta edhe në emisionin e fundit për këtë sezon në Top Channel.
12/07 11:07
Milo: PS propozoj ndryshimin e Sistemit Zgjedhor në 2008, sot askush nuk e do ndryshimin
11/07 23:13
Ndocaj: më kercënuan njerëz të Pjerinit. Ndreu: flasim për gjëra me serioze
11/07 23:00
Milo-Bushatit: Ky sistem zgjedhor u krijua nga kryetari juaj me mëndje centraliste.
11/07 22:56
“Sistem pocaqi”, avokati Lapaj deklarata të forta në Open. Replikojnë Bushati dhe Duka
11/07 22:56
Deklarata e fortë e Dukës: Nëse Rama ndryshon sistemin zgjedhor unë bashkohem me të
11/07 22:12
Milo replikon me Bushatin: Më keq ka për të shkuar. Fatkeqësi nëse ka pakt Rama-Basha
11/07 22:11
Bollino në Open: Ja si do të zgjidhet kriza
11/07 22:11
Open- Sherr mes Maliqit dhe Koçit: “qepe gojën. Ore gojën qepe ti dhe hiqi ato syze”. Ndërhyn Vokshi
11/07 13:52
Denoncon LIVE foto të policëve me kallash në votime, Vokshi replikon me Dudushin edhe për…
10/07 23:01
Koçi zihet live me Maliqin: “Qepe gojën“ “ore qepe ti gojën dhe hiqi ato syze”
10/07 22:44
Maliqi: Me votat e Metës u bërë zv.minister. Vokshi: Harrove batutat “Një pallat një votë” për Ramën
10/07 22:44
Maliqi e “dredh”: Nuk kam thënë që do jap dorëheqjen nëse ka zgjedhje në 30 Qershor
10/07 22:42
Vokshi përplaset për përgjimet. Hetoni dosjet. Dudushin: Bild, është si ta marrim seriozisht Palomën
10/07 22:27
Koçi: Meta po sillet si “çun problematik” Abilekaj: Çfarë ke parasysh? Po sillet si kryetar LSI-je
10/07 22:23
Open – Ja si zgjidhet kriza politike sipas Pezës, Hysenit, Babaramos, Gjatës dhe Lapajt
10/07 11:57
Ja si zgjidhet kriza politike sipas Pezës, Babaramos, Hysenit, Gjatës dhe Lapajt
09/07 23:30
Pyetja “1 mln Dollarëshe” e Babaramos: Bëhen dot zgjedhje me ato që pamë në Dibër?
09/07 22:51
“Mos ja fut kot, te sfidoj”, Gjata, Hyseni dhe Peza debat për proçesin
09/07 22:51