Personazhi i vitit 2017
31/12/2017 20:13

Kush është personazhi i vitit 2017, sipas ndjekësve të Top Channel? Për të trembëdhjetin vit radhazi në 17 vjet ekzistencë, Top Channel organizoi sondazhin në faqen e tij zyrtare, top-channel.tv.

Berber dhe piktor, “dorëzon” gërshërët dhe merr penelin
21/10 21:08
Në nëntor shefat e rinj në QSUT; Shehu: Kriteret, klienteliste
21/10 19:05
Ti mbijetosh kancerit të gjirit. Historia e mjekes 31-vjeçare
21/10 15:05
Toka e Gardës i shtohet liqenit, PD: Plan mafioz Rama-Veliaj; Reagon kryebashkiaku
21/10 15:02
Plazh edhe në vjeshtë
21/10 13:33
Exclusive/ ‘Demonët’ e kuq të Kadaresë
21/10 12:43
Pse po ngec Vettingu? Ekspertët e drejtësisë: Politika kërkon të vonojë ngritjen e SPAK
21/10 12:42
Vrasja në ish-Bllok, Popesku nën akuzë për prishje të provave
21/10 12:41
Nisma greke nuk prek Shqipërinë. Kufiri detar, ndryshe nga pakti i 2009. Fitojmë det
20/10 22:32
“Portalet, tradhti kombëtare”. Drejtuesit e mediave online: Të publikohen emrat
20/10 22:01
Gjoba, përgjuan klientët. Në listën e komisionerit edhe hotel Plazza
20/10 21:33
Ndryshon qendra e Fierit. Shtrati i lumit Gjanicë po rehabilitohet
20/10 20:11
Sonte në Gjurmë Shqiptare, sa vlente ushtria e diktaturës
20/10 15:29
Kotzias dorëzon “stafetën”: Zgjerojmë ujërat territorialë në Perëndim
20/10 15:06
Laboratori i heroinës në Has, policia vijon veprimet
20/10 14:47
Fatura e shkollimit, fëmijët nuk paguajnë dot biletat e transportit
20/10 12:42
Plehrat kërcënojnë Fierin, fusha e mbetjeve në Sheq i afrohet qytetit
20/10 12:31
Berat, së shpejti nis rehabilitimi i rrugës së Kalasë
20/10 12:27
Kovaçi i fundit. Trashëgimi prej 5 brezash në punën me hekurin
20/10 12:25
Virozat e stinës, fluks në Pediatrinë e Elbasanit
20/10 12:21