Përqafimi me Juncker dhe biseda me Tsipras, Rama informon nga Sofja
17/05/2018 16:31

Edi Rama dhe Ditmir Bushati ndodhen sot në kryeqytetin bullgar, atje ku po mbahet samiti i Sofjes, mes Bashkimit Europian dhe liderëve të vendeve të Ballkanit Perëndimor.

Humbi jetën në derën e spitalit. Endacaku 68-vjeçar vdiq nga i ftohti, vuante nga diabeti
15/01 20:49
Matura Shtetërore, nis plotësimi i formularëve për aplikim
15/01 20:46
OSHEE, Çela: Duhen investime për të ulur humbjet
15/01 19:22
“Magjistari”, dy vite në arrati. Si dështoi Tahiri dhe Xhafaj për kapjen e “Eskobarit”
15/01 18:10
Dëmet nga dëbora. Në Shkodër dhe Dibër, akulli bëhet problematik
15/01 16:50
Unaza, puna është ndalur. ARRSH: Në pritje të vendimit të shpronësimeve
15/01 16:48
Ministrat me dy poste. 8 raste me më shumë se një portofol në qeveri
15/01 15:45
Unaza, 3.8 mln euro më pak. Tenderi me konkurrencë uli vlerën e projektit
15/01 15:18
Dorëzohet Klement Balili. Operacioni dymujor i shtrëngoi lakun trafikantit në kërkim
15/01 15:06
6-vjeçari vdes në spital, mjekët: Priste të bënte transplantin e mëlçisë
15/01 14:56
Ndalimi i Balilit, Meta: Vlerësoj ndërkombëtarët për presionin
15/01 13:42
Klement Balili vetëdorëzohet në polici, gazetarja Anila Hoxha sjell të rejat e fundit
15/01 12:43
Meta në Lezhë: Do respektoj afate kushtetuese
15/01 12:34
Wake Up/ Bregu nga Sarajeva komenton mos dekretimin e Gent Cakajt
15/01 12:02
Wake Up/ Majlinda Bregu: U largova sepse nuk më donin!
15/01 11:56
Wake Up/ISHP: 3 raste të reja çdo javë me fruth. Mjekët apel prindërve, mos neglizhoni vaksinat!
15/01 11:53
Fshatrat e bllokuar nga dëbora
15/01 11:37
Pa Koment – Klement Balili vetëdorëzohet në Policinë e Shtetit
15/01 11:33
Parashikimi i Motit 15 Janar 2019
15/01 09:20
Grabitja në Shkozet, e organizuar mirë
14/01 20:58