“Perëndimi” i medies së shkruar
14/09/2018 15:32

Shtypi i shkruar në Shqipëri pësoi një rënie të të ardhurave prej 9% në vitin 2017. Rrjeti i gazetarëve investigativë të Ballkanit, BIRN ka analizuar bilancet e publikuara në QKB të operatorëve kryesorë të tregut.

Protesta për shkollën e fshatit, pasi hynë me forcë në godinë, prindërit bllokuan rrugën
25/09 20:31
Biletë autobusi edhe fëmijëve, Shoqata e Transportit: Deri tani i kemi toleruar
25/09 20:26
Projekti i “100 fshatrave”, Rama: Emigrantët po kthehen të investojnë në vendlindje
25/09 15:46
Dështon sërish “Shullazi”, nuk u paraqit avokati i Blerim Shullazit
25/09 15:44
Grabitje me maska në mes të ditës
25/09 15:37
Gjyqi ndaj ish-drejtuesve të CEZ-it, kërkohet të dëshmojë Elvis Mata
25/09 15:32
Ligji i ri për teatrin mbërrin në Presidencë
25/09 15:30
Gjiknuri për Bashën: Kërcënim ndaj zhvillimit ekonomik
25/09 15:26
Të kultivosh kivi në Librazhd
25/09 13:40
Ikën vera, vjen vjeshta
25/09 12:33
Jeta mes tymit të plehrave
25/09 12:31
Beteja e kryeqytetit me qeset
25/09 12:27
Parashikimi i Motit 25 Shtator 2018
25/09 09:23
Apeli i Shkodrës nuk pranon ankimimin për “Valbonën”, banorët paralajmërojnë përdorimin e dhunës
24/09 22:27
“Bajrat”, 6 të parët mbetën në burg, konfirmohet masa për gjysmën e grupit
24/09 22:26
Protestë për shkollën, banorët në Mengël: Të hapet. Por godina është e dëmtuar nga tërmeti
24/09 20:47
Fshehu dënimin, thirret në prokurori ish-anëtari i Gjykatës së Lartë, Admir Thanza
24/09 15:10
Publikohet fotoja e Enver Bajrit; Truri i grupit të Bajrave ndodhet në arrati
24/09 15:08
Mashtrime me TVSH-në, arrestohet një nga gjashtë të shpallurit në kërkim
24/09 15:06
Eraldi kërkon ndihmë; I riu nga Kuçova do punë dhe kurim për të motrën
24/09 12:49