PD tregon kryebashkiakun e kokainës: Video është e kryebashkiakut të Bulqizës
23/01/2020 04:23

Kjo është video e kryebashkiakut që konsumon kokainë në një lokal, ndërsa Partia Demokratike thotë se ai është socialisti Lefter Alla i Bulqizës. Videon e publikoi gazetari Artan Hoxha në Abc News.

Presidenti me tone të ashpra ndaj qeverisë: I shkarkoj unë dhe populli më parë se të më shkarkojnë
18/02 02:09
Donacionet për rindërtimin pas tërmetit, Shqipëria merr 1.15 miliardë euro
18/02 02:08
Edicioni Informativ, 18 Shkurt 2020, Ora 00:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
18/02 01:20
Në spitalin e Wuhanit, pacientët kurohen dhe vallëzojnë…
17/02 21:55
Përvjetori në Kosovë/ “New Born” me imazh të ri
17/02 21:54
Britania nuk gjen qetësi/ Ikën “Ciara” dhe “Dennis”, vijnë stuhitë “Ellen” dhe “Francis”
17/02 20:07
Edicioni Informativ, 17 Shkurt 2020, Ora 19:30
17/02 20:05
Japoni/ Anija në karantinë, evakuohen shtetasit amerikanë
17/02 19:58
Kombëtarja U16, 3 fitore dhe 11 gola/ Agustin Kola thirrje prindërve: Mos i mbyllni fëmijët në shtëpi
17/02 19:50
Festa e Pavarësisë në Kosovë/ Mungoi parakalimi i trupave të FSK, qytetarët u organizuan vetë
17/02 19:45
Mësuesit në provim/ Testimi më 4 prill. Një vit më parë 7% nuk u kualifikuan
17/02 19:40
Kosova feston Pavarësinë/ 12 vite nga shpallja e shtetit më të ri në Europë
17/02 19:37
Ballsh, naftëtarët në grevë urie/ Kërkojnë shlyerjen e 5 pagave dhe vijimin e punës në uzinë
17/02 19:34
Lajme WEB – Ora 19:00 – 17 Shkurt 2020
17/02 19:00
Përtej pritshmërive! Ndihma për Shqipërinë, mblidhen plot 1.15 miliardë euro
17/02 18:51
Shqiptarët në Britani, sensibilizim kundër dhunës
17/02 18:19
Rritet niveli i korrupsionit në Kroaci
17/02 17:56
Trump paralajmëron Rusinë: Ndaloni mbështetjen për mizoritë e regjimit sirian
17/02 17:55
Studimi i OECD: Gjermania, e vështirë për emigrantët
17/02 17:23
Kosova feston/ Zbulohet monumenti “New Born”
17/02 17:17