PD: Gjyqtarë e prokurorë të komunizmit për të kapur drejtësinë e re
07/02/2018 11:11

Partia Demokratike thotë se sistemi i ri i drejtësisë po kapet përmes promovimit të gjyqtarëve dhe prokurorëve të periudhës së komunizmit, që sipas saj, janë përfshirë në vendime të drejtpërdrejta politike në atë kohë.

Varfëria dhe politika, akuzat në Parlament dhe si ndryshojnë liderët në opozitë
22/02 19:45
Kuvend/ Betohet deputeti i Beratit, Astrit Veliaj
22/02 15:19
9 orë debat për të varfërit, Rama e Basha përplasen në Kuvend
22/02 15:14
Basha në Kamzë: 20 mijë familje pa ndihmë ekonomike, emergjencë kombëtare
21/02 20:39
Si u bë me det Rrogozhina?
21/02 20:35
“Presidenti” i Ramës, SHBA: Gjuha e shkujdesur dëmton!
21/02 20:26
Intervistë e Kryeministrit Rama për Top Channel
20/02 20:43
Prokurorët thërrasin ish-ministrin; pas Haxhinastos, dëshmon edhe Dervishaj
20/02 20:35
Haradinaj: Si na ndihmon Rama?
20/02 20:33
Rama shpjegon “Presidentin”; Deklarata që shkaktoi debate në Kosovë
20/02 20:31
Ekskluzive / “Deti”, 13 përballë 4. Shqipëria me trefishin e negociatorëve grekë
20/02 19:46
Meta bllokon “Greqinë”: S’mund të bëhem pjesë e cenimit të Kushtetutës
20/02 19:45
Marrëveshja e detit, Meta: Vendimi i Gjykatës Kushtetuese, vija e kuqe
20/02 16:41
Rama shpjegon “Presidentin”
20/02 16:34
“Fruthi” mbledh Komisionin e Shëndetësisë
20/02 16:31
Hetimet për Tiranë-Elbasan, Haxhinasto merret në pyetje
19/02 20:41
Një President? BE kundër propozimit të Edi Ramës
19/02 20:25
Astrit Veliaj merr mandatin
19/02 15:34
Presidenti kërkon “negociatorët”, shkresë MPJ-së
19/02 15:25
“Tahiri”, hetim parlamentar; Shtyhet kërkesa e PD, por PS është dakord
19/02 15:12