Pazar në krye të hipotekës; Në Korçë arrestohet ish-drejtori dhe vartësit sekserë
06/12/2018 15:10

Ish-drejtori i hipotekës së Korçës dhe tre punonjës dhe ish-punonjës kanë përfunduar në pranga së bashku me një qytetar. Nga të dhëna konfidenciale dyshohet se kanë kryer korrupsion dhe veprimtari të paligjshme me certifikata të pronësive duke ndërhyrë fiktivisht në dokumente.

Basketboll, Teuta në finale. Tirana ndal Gogën
25/04 15:45
Kryeministri i kujton kodin penal Bashës dhe Kryemadhit: Burg kush prish zgjedhjet
25/04 15:41
Panairi i poçarisë/ Artizanët ekspozitë para Katedrales Ringjallja e Krishtit
25/04 15:39
Përgatiten vezët e Pashkëve
25/04 15:34
Nis Reforma Zgjedhore. Opozita e re, marrëveshje me mazhorancën
25/04 15:31
Ringritja e Kushtetueses. Kandidatët e parë, brenda muajit maj
25/04 15:26
Kujdesi për ushqimin. Çfarë po hamë? Reagojnë qytetarët
25/04 15:25
Wake Up/Monitorimi: Kopshtet jashtë standardit, infrastruktura rrezikon fëmijët
25/04 13:49
Wake Up/ Përparim Kabo: Emrat e fëmijëve nga serialet televizive cënojnë identitetin
25/04 12:55
Trajnimi i rojeve të plazhit
25/04 12:52
Kultivimi i qepës/ Vazhdon shitja me çmim të lartë
25/04 12:48
Vdekja e 25-vjeçares në sallën e lindjes, familjarët para spitalit
25/04 12:40
Gjobiten kabllorët për pirateri/ AMA: Sekuestro dhe gjoba deri në 50 mijë dollarë
25/04 12:37
Plaçkitësi para gjyqit. 42-vjeçari shqiptar po gjykohet në Londër
25/04 12:21
Piramida, qendër për Teknologji Informacioni, Rama: U deshën 15 vjet për projektin
25/04 12:13
Pa Koment – Të rinjtë me këpucë në dorë/ Ç’po ndodh para Parlamentit?
25/04 11:28
Pa koment – Vdekja e 25-vjeçares në sallën e lindjes, familjarët në protestë
25/04 10:54
Parashikimi i Motit 25 Prill 2019
25/04 09:14
Grabitësit e Rinasit në gjykatë/ Një femër pjesë e grupit. Dogji makinën gjatë arratisjes
24/04 19:34
Makinat vepra arti. Ekspozohen në Tiranë automjetet e restauruara
24/04 15:36