Pasdite rikthehen reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit për sot
02/12/2019 08:43

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat pasdite do të sjellin reshje shiu.

Po transportonte 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 38-vjeçari në Korçë
13/08 09:57
Kapet banda që terrorizoi Pogradecin/ Qëlluan me breshëri mbi hotelin plot me pushues në Tushemisht
13/08 09:14
Mbytet 10-vjeçari nga Kosova/ U gjet i pajetë në pishinën e kompleksit te shkëmbi i Kavajës
13/08 09:13
Edicioni Informativ, 12 Gusht 2020, Ora 19:30
13/08 09:13
Edicioni Informativ, 13 Gusht 2020, Ora 00:00
13/08 01:52
Top News – Vendimi i AKK / Haradinaj, kandidat për president
12/08 21:56
Aksident në Korçë, makina përplas këmbësorin
12/08 21:40
Top News – Pompeo për Kinën/ Armik me i keq se Bashkimi Sovjetik
12/08 21:07
Top News – Rekord infektimesh/ Greqi, 262 raste të reja me covid
12/08 20:48
Aksident në Shëngjin, një i plagosur
12/08 20:23
Top News – Qeveria-marrin paga lufte / Punonjësit e transportit rrugor
12/08 20:12
Edicioni Informativ, 12 Gusht 2020, Ora 19:30
12/08 20:10
3 viktima dhe 141 raste të reja/ 116 pacientë të shtruar në spital
12/08 19:39
Kapet banda që terrorizoi Pogradecin/ Qëlluan me breshëri mbi hotelin plot me pushues në Tushemisht
12/08 19:37
Top News – Maqedonia e Veriut/ Ende e paqartë hapja e shkollave
12/08 19:21
Top News – Spitali i Lezhës/ Shtohen pajisjet në reanimacion
12/08 19:12
Top News – Veliaj shërohet nga covid/ ‘Keqardhje për ata që nuk ia dolën’
12/08 18:26
Top News – Covid 19, bilanci/ 3 humbje jete, 141 raste të reja
12/08 17:26
Top News – ‘Fluturonte’ me 183km/h/ ‘Pilotet e rrugës’, hiqen 35 patenta
12/08 17:06
Top News – Shkolla në Kosovë/ Ministria me tre skenarë
12/08 16:54