Pasdite ne TCH, Të jetosh në një shtëpi të bukur, 12 Mars 2018, Pjesa 4
13/03/2018 13:58

Tema: Të jetosh në një shtëpi të bukur. - Si arredohet një shtëpi, këshilla dhe ide, shtëpi të bukura. Si të shfrytëzosh në maksimum cdo sipërfaqe në shtëpi? Një apartament 95m ku gjenden një sallon ndenje bashkë me kuzhinën, dy dhoma gjumi (për prindërit dhe fëmijët), si edhe një studio.

Pasdite ne TCH, Rovena Dilo dhe Elton Merja miq dhe bashkepunetore, 25 Maj 2018, Pjesa 1
26/05 17:08
Pasdite ne TCH, Produksioni i ri qe ribashkon Rovenen me Eltionin, 25 Maj 2018, Pjesa 2
26/05 17:08
Pasdite ne TCH, Altinbas me oferta te shumta per te dytin vit radhazi, 25 Maj 2018, Pjesa 3
26/05 17:07
Pasdite ne TCH, Ushqimi tradicional shqiptar me i preferuari per turistet, 25 Maj 2018, Pjesa 4
26/05 17:07
Pasdite ne TCH, Zef Deda, ne skene qe femije, 24 Maj 2018, Pjesa 1
25/05 14:17
Pasdite ne TCH, Zef Deda, i dashuruar gjithmone me Rozen, 24 Maj 2018, Pjesa 2
25/05 14:17
Pasdite ne TCH, A po plaket Shqiperia, 24 Maj 2018, Pjesa 3
25/05 14:16
Pasdite ne TCH, Pasojat qe vijne nga plakja e popullsise, 24 Maj 2018, Pjesa 4
25/05 14:16
Pasdite ne TCH, Myfarete Laze, kengetarja me zerine e ngrohte dhe te fuqishem, 23 Maj 2018, Pjesa 1
24/05 13:06
Pasdite ne TCH, Myfarete Laze, ndoshta serish ne nje festival te madh, 23 Maj 2018, Pjesa 2
24/05 13:06
Pasdite ne TCH, Tomorr Kokona, ne ndihme te femijeve per ne skena boterore, 23 Maj 2018, Pjesa 3
24/05 13:06
Pasdite ne TCH, Rendesia e ujit te filtruar & te sigurte, per lekure te bukur, 23 Maj 2018, Pjesa 4
24/05 13:00
Pasdite ne TCH, Elida dhe Vladimir Janushi rrefejne historine e dashurise, 22 Maj 2018, Pjesa 1
23/05 12:37
Pasdite ne TCH, Jeta e Elida Janushit mes SHBA-se dhe Shqiperise, 22 Maj 2018, Pjesa 2
23/05 12:36
Pasdite ne TCH, Ana Mata, gruaja e mrekullise nga Guatemala, 22 Maj 2018, Pjesa 3
23/05 12:36
Pasdite ne TCH, Klinika Zogu I, 22 Maj 2018, Pjesa 4
23/05 12:35
Pasdite ne TCH, Si vishen vipat shqiptare, 21 Maj 2018, Pjesa 1
22/05 14:37
Pasdite ne TCH, Cfare duhet te lexojne ne pushimet verore femijet tane, 21 Maj 2018, Pjesa 2
22/05 14:37
Pasdite ne TCH, Patrizzia Mottola, zeri I dashur I femijerise dhe adoleshences, 21 Maj 2018, Pjesa 3
22/05 14:35
Pasdite ne TCH, Te jetosh ne nje shtepi te bukur, 21 Maj 2018, Pjesa 4
22/05 14:34