Pasdite ne TCH, Piktura ne xhinse, 16 Maj 2018, Pjesa 4
17/05/2018 13:14

Tema: Te pikturosh veshjet. - Si të pikturosh veshjet! Artjola Nezaj studentja e IT dizenjon xhinset. Piktura pasioni saj i vjeter tani i shprehur edhe tek veshjet e perditshme. Te ftuar: Artjola Nezaj

Pasdite ne TCH, Elida dhe Vladimir Janushi rrefejne historine e dashurise, 22 Maj 2018, Pjesa 1
23/05 12:37
Pasdite ne TCH, Jeta e Elida Janushit mes SHBA-se dhe Shqiperise, 22 Maj 2018, Pjesa 2
23/05 12:36
Pasdite ne TCH, Ana Mata, gruaja e mrekullise nga Guatemala, 22 Maj 2018, Pjesa 3
23/05 12:36
Pasdite ne TCH, Klinika Zogu I, 22 Maj 2018, Pjesa 4
23/05 12:35
Pasdite ne TCH, Si vishen vipat shqiptare, 21 Maj 2018, Pjesa 1
22/05 14:37
Pasdite ne TCH, Cfare duhet te lexojne ne pushimet verore femijet tane, 21 Maj 2018, Pjesa 2
22/05 14:37
Pasdite ne TCH, Patrizzia Mottola, zeri I dashur I femijerise dhe adoleshences, 21 Maj 2018, Pjesa 3
22/05 14:35
Pasdite ne TCH, Te jetosh ne nje shtepi te bukur, 21 Maj 2018, Pjesa 4
22/05 14:34
Pasdite ne TCH, Martesa e vitit mes Princit Harry dhe aktores Meghan Markle, 18 Maj 2018, Pjesa 1
19/05 17:57
Pasdite ne TCH, Sekretet dhe thashethemet e marteses mbreterore, 18 Maj 2018, Pjesa 2
19/05 17:56
Pasdite ne TCH, Merita Rexha Tershana, nje jete mes koncertesh neper bote, 18 Maj 2018, Pjesa 3
19/05 17:56
Pasdite ne TCH, Deni Hoxha, na tregon si te behesh pjese e Harvardit, 18 Maj 2018, Pjesa 4
19/05 17:56
Pasdite ne TCH, Enkeleda Zeko, perse zgjodha sportin, 17 Maj 2018, Pjesa 1
18/05 13:31
Pasdite ne TCH, Enkeleda Zeko, perse zgjodha sportin, 17 Maj 2018, Pjesa 2
18/05 13:31
Pasdite ne TCH, Miss summer world, sjell bukuroshet e gjithe botes ne Durres, 17 Maj 2018, Pjesa 3
18/05 13:31
Pasdite ne TCH, Nje shpikje per instagram, 17 Maj 2018, Pjesa 4
18/05 13:30
Pasdite ne TCH, Valentina Duka, lidhja e hershme me politiken & PD, 16 Maj 2018, Pjesa 1
17/05 13:16
Pasdite ne TCH, Valentina Duka, nje amvise me nje familje te lumtur, 16 Maj 2018, Pjesa 2
17/05 13:15
Pasdite ne TCH, Jeta e stjuardesave, nje jete ne ajer, 16 Maj 2018, Pjesa 3
17/05 13:14
Pasdite ne TCH, Piktura ne xhinse, 16 Maj 2018, Pjesa 4
17/05 13:14