Pasdite ne TCH, Jeta e stjuardesave, nje jete ne ajer, 16 Maj 2018, Pjesa 3
17/05/2018 13:14

Tema: Te punosh ne ajer. Tre stjuardesa rrefejne jeten e tyre dhe punen qe bejne. - Të punosh në ajer. Anisa Mrruku Matilda Osmenaj, Gresilda Blogu. Tre stjuardesat rrëfejnë jetën e tyre, punën që bëjnë dhe pasionin për fluturimin. Kanë një profesion të lodhshëm, shpesh nuk shohin familjarët për javë të tera, por në këmbim udhëtojnë ne gjithë botën dhe njohin vënde dhe kultura që në një profesion tjetër nuk do mund t'i shihnin...Ekpseriencat në aviacion i përshkruajnë si mbresëlënëse. Te ftuar: Gresilda Blogu, Anisa Mrruku, Matilda Osmenaj

Pasdite ne TCH, Elida dhe Vladimir Janushi rrefejne historine e dashurise, 22 Maj 2018, Pjesa 1
23/05 12:37
Pasdite ne TCH, Jeta e Elida Janushit mes SHBA-se dhe Shqiperise, 22 Maj 2018, Pjesa 2
23/05 12:36
Pasdite ne TCH, Ana Mata, gruaja e mrekullise nga Guatemala, 22 Maj 2018, Pjesa 3
23/05 12:36
Pasdite ne TCH, Klinika Zogu I, 22 Maj 2018, Pjesa 4
23/05 12:35
Pasdite ne TCH, Si vishen vipat shqiptare, 21 Maj 2018, Pjesa 1
22/05 14:37
Pasdite ne TCH, Cfare duhet te lexojne ne pushimet verore femijet tane, 21 Maj 2018, Pjesa 2
22/05 14:37
Pasdite ne TCH, Patrizzia Mottola, zeri I dashur I femijerise dhe adoleshences, 21 Maj 2018, Pjesa 3
22/05 14:35
Pasdite ne TCH, Te jetosh ne nje shtepi te bukur, 21 Maj 2018, Pjesa 4
22/05 14:34
Pasdite ne TCH, Martesa e vitit mes Princit Harry dhe aktores Meghan Markle, 18 Maj 2018, Pjesa 1
19/05 17:57
Pasdite ne TCH, Sekretet dhe thashethemet e marteses mbreterore, 18 Maj 2018, Pjesa 2
19/05 17:56
Pasdite ne TCH, Merita Rexha Tershana, nje jete mes koncertesh neper bote, 18 Maj 2018, Pjesa 3
19/05 17:56
Pasdite ne TCH, Deni Hoxha, na tregon si te behesh pjese e Harvardit, 18 Maj 2018, Pjesa 4
19/05 17:56
Pasdite ne TCH, Enkeleda Zeko, perse zgjodha sportin, 17 Maj 2018, Pjesa 1
18/05 13:31
Pasdite ne TCH, Enkeleda Zeko, perse zgjodha sportin, 17 Maj 2018, Pjesa 2
18/05 13:31
Pasdite ne TCH, Miss summer world, sjell bukuroshet e gjithe botes ne Durres, 17 Maj 2018, Pjesa 3
18/05 13:31
Pasdite ne TCH, Nje shpikje per instagram, 17 Maj 2018, Pjesa 4
18/05 13:30
Pasdite ne TCH, Valentina Duka, lidhja e hershme me politiken & PD, 16 Maj 2018, Pjesa 1
17/05 13:16
Pasdite ne TCH, Valentina Duka, nje amvise me nje familje te lumtur, 16 Maj 2018, Pjesa 2
17/05 13:15
Pasdite ne TCH, Jeta e stjuardesave, nje jete ne ajer, 16 Maj 2018, Pjesa 3
17/05 13:14
Pasdite ne TCH, Piktura ne xhinse, 16 Maj 2018, Pjesa 4
17/05 13:14