Pasarelë për të gjithë/ Në Francë dhjetëra burra e gra, model për një ditë
16/09/2019 12:55

Në Francë, ku bukuria femërore është njehsuar prej dekadash me elegancën dhe linjat e holla, u organizua një event mode ndryshe.

Top News – Fluturimet nga Turqia/ Rikthehen me 40 shtete në qershor
04/06 21:08
Top News – Maqedoni e Veriut/ Rriten infektimet, kthehen kufizimet
04/06 17:51
Top News – Telenovelat Turke/ Puna vazhdon pavarësisht virusit
04/06 17:40
Top News – OBSH ‘del blof’/ Nisin hetimet për hidroksiklorinën
04/06 17:39
Top News – Shqetësohet India/ Kina po lëviz trupat në kufi
04/06 17:39
Top News – Gates për vaksinën/ Të shpërndahet në bazë globale
04/06 17:25
Top News – Shefi i pentagonit/ Jo dhunë kundër protestuesve
04/06 17:24
Top News – SHBA për Shqipërinë/ Fond 5.5 milionë dollarë
04/06 16:19
Top News – ‘Drejtësi për Jameson’/ Njerku vret fëmijën 2 vjeç
04/06 15:41
Top News – Gjermani: Paketë stimuluese shumëmiliardëshe për ekonominë
04/06 15:31
Top News – Maqedoni e Veriut/ 120 të prekur me covid-19 në 24 orët e fundit
04/06 14:58
Top News – 13 vite nga zhdukja e Madeleines, policia me një pistë të re
04/06 13:36
Top News – Pasojat e pandemisë/ Ndërprerja e vaksinave, miliona fëmijë rrezikojnë jetën
04/06 13:24
Top News – Conte për italianët: Meritojmë të buzëqeshim sërish!
04/06 13:09
Top News – Putin shpall gjendjen e jashtëzakonshme pas derdhjes së naftës në Arktik
04/06 13:06
Top News – Protestat në SHBA, Trump: Gati “ligjin e rebelimit”
04/06 12:57
Top News – Covid, shokon Bolsonaro/ ‘Një ditë do vdesim të gjithë’
03/06 19:34
Top News – Lehtësohen udhëtimet/ Pas Gjermanisë, edhe SHBA
03/06 19:29
Top News – Shpërthen virusi/ Maqedoni, 101 raste në 24 orë
03/06 17:26
Top News – Ndotja e ajrit në Kinë/ U rikthye në nivelet para Covid 19
03/06 17:17