Pas Shqipërisë misioni i Frontex-it do të zgjerohet në Ballkan
19/07/2019 21:27

Qeveria gjermane vlerëson pozitivisht misionin e ri të Frontex-it në kufirin shqiptaro-grek.

Konferenca e Donatorëve për tërmetin, Macron: Mbahet në fund të janarit
12/12 19:40
Britanikët votojnë, zgjedhjet e treta në pesë vjet
12/12 19:21
Weinstein dhe akuzueset, marrëveshje 25 milionë dollarëshe
12/12 19:20
Trashëgimitë botërore/ UNESCO shton në listë alpinizmin
12/12 19:19
Vullkani, Zelandë/ Operacion për marrjen e trupave
12/12 19:19
Plot 6 tonë marijuanë! Goditet grupi italo-shqiptar i trafikut të drogës, 20 të arrestuar
12/12 18:22
Britania në zgjedhje/ Konservatorët janë në avantazh
12/12 16:44
Britania në zgjedhje/ Konservatorët janë në avantazh
12/12 16:29
Shpërdorim detyre, Matteo Salvini nën hetim!
12/12 16:09
Shfaqja e cirkut të diellit/ Përgatitet spektakli për festën e krishtlindjeve
12/12 12:22
Shpërndahet parlamenti i Izraelit, zgjedhjet e reja më 2 mars
12/12 12:18
Turqia bën presion: Hakmerremi, nëse SHBA na vendos sanksione
12/12 12:15
Kush do të jetë kryeministri i ri britanik?
12/12 12:12
Trump dhe Putin, liderët që admiron Erdogan
11/12 19:45
Revista “Time” shpall personin i vitit Greta Thunberg
11/12 19:30
Lituani: Ushtria digjitale kundёr krimit kibernetik
11/12 17:28
Shtëpia e Bardhë: Akuzat e demokratëve e forcojnë presidentin
11/12 17:25
Trump paralajmëron Rusinë kundër ndërhyrjes në zgjedhje
11/12 17:23
Nëntë vende të BE për “integrimin e përshpejtuar” të Ballkanit Perëndimor
11/12 17:11
Vuçiç uron nobelistin Handke: Serbia ju konsideron mik të vërtetë
11/12 16:51