Partizani “zhyt” Vllazninë!
13/05/2018 21:01

Partizani “zhyti” Vllazninë në zonën e ftohtë dhe mbetet në një vend që e çon në Kupat e Europës, dy javë nga fundi i Kategorisë Superiore.