Partizani, refuzohet dorëheqja e Starovës. Trajneri: Bëni durim!
18/12/2017 20:09

Të nesërmen e dorëheqjes së Sulejman Starovës, te skuadra e Partizanit sigurisht nuk mund të ishte klima më optimale e mundshme.

Superiorja, Kukësi kërkon rikthimin te fitorja
20/10 15:40
Mbyllja e basteve, Dashamir Shehi deklaron votën “pro”
18/10 17:01
Thierry Henry te Monaco, zhvillon stërvitjen e parë
18/10 12:29
Fitorja, detyrim për Gjermaninë
16/10 12:52
Duka, në një intervistë ndryshe në “Shiko Kush LUAN”
14/10 12:39
Ish-mesfushori legjendar i bardhebluve merr drejtimin e Tiranës
13/10 12:41
Ze Maria: Gabova unë; Halili zgjidh kontratën me brazilianin
12/10 15:03
Konfuzioni me Luiza Gegën, finishin e kaloi e dyta, por në kronometër doli e para
09/10 21:09
Panucci “zbërthen” Jordaninë: Ekip i nivelit tonë, portat e Kombëtares të hapura
09/10 20:43
Ylli Shameti: Kemi humbur me dy rivalë direkt, është faji ynë
08/10 23:44
Partizani për titull? Gazmend Demi ende s’e thotë hapur
08/10 23:43
Humbja me Partizanin, Gjici ua vë fajin mungesës dhe dëmtimeve
08/10 23:41
Armando Cungu: Rexhinaldo problemi i Kukësit
08/10 20:53
Skënder Gega zbulon projektin e Partizanit, përtej fazës së parë
08/10 20:46
Olsi Rama zbulon “çelësin e suksesit” të këtij Partizani
08/10 19:59
Konferenca e befasishme, Panucci flet për lojtarët e rinj, por dhe të ardhmen e tij
07/10 22:55
Sfida ndaj Partizanit, Cungu: Do të luajmë për fitore
07/10 22:53
Kombëtarja U21 gati për Spanjën, Bushi tregon lojtarët e grumbulluar
05/10 15:19
Karius nuk i ka harruar gafat, “merr në qafë” edhe Besiktasin
05/10 03:30
Calja shpallet “Qytetar Nderi” i Cërrikut
04/10 21:04