Parada e kampionëve/ Një milionë persona në rrugët e Torontos për fitoren e NBA
18/06/2019 16:40

Përpara pak ditëve skuadra e Toronto Raptors bëri historinë teksa fitoi për herë të parë në histori titullin në kampionatin më spektakolar në botë, NBA pasi mundi në finale një skuadër yjesh si Golden State Warriors.

Kampionati i peshëngritjes, përballen pretendentët për botërorin e shtatorit
19/07 19:32
Basketbollisti Gerti Shima: Kryeministër, eja shemb Pallatin e Sportit se të ndihmojmë
19/07 12:00
Europa League/ Eleminohen 3 ekipet shqiptare
19/07 04:57
Partizani vijon në Europa League, eliminohet nga Qarabag
18/07 01:51
Veteranët e peshëngritjes garojnë në lojërat olimpike evropiane
17/07 14:28
Kukësi kërkon fitore. Stërvitet dhe analizon gabimet për ndeshjen e kthimit me Debracenin
16/07 20:00
Kampionati i peshëngritjes/ Do të garojnë 80 sportistë, meshkuj dhe femra
15/07 15:32
Skënderbeu rekurs në Gjykatën Federale Zviceriane: Proces i paragjykuar, i njëanshëm dhe i paracaktuar
13/07 18:22
Elbasani vlerëson Caljan/ Kampionit i japin titullin “Nder i Qarkut”
13/07 12:30
Laçi barazon me Hapoel, Teuta dhe Kukësi humbje të thella
12/07 02:41
Partizani merr barazim/ Kërkoi golin për ndeshja me Karabakun u mbyll 0-0
11/07 03:22
Partizani në provën e Champions, të mërkurën luan përballë kampionëve të Azerbajxhanit
09/07 20:02
Fitore dhe nervozizëm ndaj Kilit, Argjentina doli e treta
07/07 15:26
Eurobasket/ Francë-Spanjë, tjetër finale
07/07 15:24
Merkato dhe Karabag, Ledra: Ju tregoj Partizanin 2019
06/07 14:40
Frank Lampard, trajneri i ri i Chelsea
04/07 13:34
Itali/ E humbur prej 3 ditësh, gjendet trupi i pajetë i futbollistes shqiptare
02/07 20:13
Bastet ngadalësuan ekonominë; Negativisht ndikoi edhe kriza e zgjatur energjitike
02/07 16:28
Projekti i stadiumit të Kukësit gati për zbatim
26/06 16:24
Kosova tjetër medalje, Bronx në xhudo për Loriana Kukën
25/06 06:27