Panairi i lojërave elektronike, hapet në Los Angeles “parajsa” e videolojërave
12/06/2019 15:00

Persona të brendshëm të kësaj industrie dhe adhurues të videolojrave vërshuan në çeljen e parajsës së tyre, panairit “Electronic Entertainment Expo (E3)”, në Los Angeles.

Nga një iniciativë studentore në 250 mijë protestues në shesh. Kërkohet dorëheqja e kryeministrit
24/06 10:01
Përfundon numërimi, kandidati i opozitës fiton bashkinë e Stambollit
24/06 09:44
Trump i shkruan letër, Kim Jong Un: Do ta marrë në konsideratë atë që shkruhet
23/06 12:57
SHBA, sulm kibernetik Iranit/Jashtë funksionit sistemet kompjuterike që kontrollojnë lëshimin e raketave
23/06 12:50
Stambolli rivoton /Përsëriten zgjedhjet për kryebashkiakun e qytetit më të madh në Turqi
23/06 12:45
Kinë/ Të gjithë të magjepsur nga liqeni Erhai
23/06 12:37
Gërmimet e reja në Akropol/Për herë të parë lejohen vizitorët të shohin rrënojat e lashta
23/06 12:35
Të përkulur mbi smartfone, studimi: Pasoja te të rinjtë, u sjell deformim të kafkës
23/06 12:32
I nxehti do përfshijë Europën, temperaturat do të shkojnë mbi 38 gradë celsius
23/06 12:28
Legjenda Mick Jagger rikthehet në skenë pas operacionit në zemër
22/06 16:04
Konkursi për “qenin më të shëmtuar në botë”
22/06 15:59
Protesta në Gjeorgji, qindra të plagosur
22/06 15:39
Policia britanike në shtëpinë e Boris Johnson pas sherrit me të dashurën
22/06 15:35
Trump: Nëse ka luftë, Irani zhduket
22/06 13:14
Trump tërhiqet nga sulmi, mediet në SHBA: Ishte gati të bombardonte objektiva iraniane
21/06 16:22
Kërkohen masa kundër Turqisë/ Greqia dhe Qipro: Të ndërhyjë BE
21/06 16:12
Shkrihet akulli në Himalaje, shkencëtarët: Sinjal shkatërrues
21/06 13:12
Parkinsoni mund të identifikohet 20 vjet përpara shfaqjes së simptomave
21/06 12:57
Anija pa kapiten pritet të bëjë udhëtimin e parë transatlantik
21/06 12:55
Koncert te pallati i Sisit/Rezidenca verore në Vjenë kthehet në skenë
21/06 12:39