Pamje nga arrestimi i autorit të dyshuar i vrasjes në Selenicë
09/11/2018 17:49

Pak orë pas vrasjes së 64-vjeçarit Fatmir Hodaj në fshatin Kotë të Selenicës, policia ka bërë të mundur identifikimin dhe më pas arrestimin e autorit të dyshuar të kësaj ngjarje.