Pamje me dron, ja sa njerëz kishte sot në shesh
25/05/2019 20:48

Pamjet me dron sjellin një panoramë më të qartë të numrit të atyre që janë grumbulluar para Kuvendit.

Kërkohet zyrtarisht shkarkimi i Metës, Balla: Kërkesa u dorëzua në Kuvend
17/06 12:05
Kandidati i Socialistëve për Tiranën takime në Pezë dhe Vaqar, Veliaj: 30 qershori, referendum
17/06 11:10
Rama: Drejtësia ndëshkon president, ish-presidentë, kryeministër dhe ish-kryeministra
16/06 15:09
Veliaj: Më datë 30 qershor, referendum për të çuar Lulin, Saliun dhe Monën në shtëpi
16/06 12:28
Veliaj fushatë në Kashar: Më 30 qershor ua heqim vizën, vazhdojmë me PS
16/06 09:23
Incidente në Devoll, reagon Basha: 30 qershori, varreza politike e Ramës. Kryemadhi: mos përçaj shqiptarët
16/06 09:10
Rama: Zgjedhjet e çuditshme. Meta mesazh Kryeministrit: Përgjigje nga qytetarët
16/06 09:08
“Të ndahemi nga Shqipëria”, reagon Rama: Qasje e çuditshme
15/06 21:33
Rama: Zgjedhje të cuditshme
15/06 21:24
Opozita e pret Ramën në Korçë me protesta, në terren del drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit
15/06 18:42
Opozita e pret Ramën në Korçë me protesta, në terren del drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit
15/06 18:01
Rama: Dekreti i presidentit për anullimin e zgjedhjeve ishte një marrëzi
15/06 02:59
Basha nën akuzë/ Mother Jones, revista që denoncoi financimet ruse komenton hetimin në Shqipëri
14/06 16:33
Veliaj: 30 qershori ditë feste, i japim lamtumirën 3-4 njerëzve që përfaqësojnë tranzicionin
14/06 16:24
Kuvendi drejt shkrirjes? Meta pyet kreun e KQZ: Sa është numri i deputetëve?!
14/06 15:13
Arrestohet ish-deputeti i PD, Bylykbashi dhe 6 të tjerë në pranga për incidentin në Librazhd
14/06 15:13
Anulimi i zgjedhjeve, Meta: Çdokush mund të çmendet, dekreti është në fuqi
14/06 12:04
Arrestimi i drejtuesve të PD, reagon Basha: Përpjekje për të frikësuar opozitën
14/06 12:00
Rama-Metës nga Librazhdi: Mos e trash më shumë zullumin, lexoje mirë rezolutën e miratuar
14/06 03:51
Deputetët flasin në Kuvend për vendimin e presidentit Ilir Meta
14/06 02:44