Pa Koment – Rama largohet nga salla e Kuvendit, demokratët: Ik, ik, ik
31/05/2018 13:21

Opozita në foltore, dhe maxhoranca voton të gjitha ligjet dhe largohet nga salla, pasi kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi deklaroi seancën të mbyllur.