Pa Koment – Lezhë, sekuestrohen armë, para e bizhuteri, në pranga një person
16/05/2018 11:30

Policia e Lezhës ka vënë në pranga një 26-vjeçar, ndërsa ka sekuestruar armë, municione, Euro dhe bizhuteri të dyshuara nga veprimtaria kriminale e vjedhjes.