Pa Koment – Berat, “Range Roveri” del nga rruga e përplaset me shtyllën
15/04/2019 09:24

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë.

Provimet e maturës për 36.412 nxënës, në gjuhë ngelën 1893 maturantë
26/06 19:55
Nga shkollat dhe kopshtet e reja, tek Teatri i ri i Kukullave dhe Kopshti Zoologjik, Veliaj prezanton projektet
26/06 16:01
Burrat të varur nga celularët/ Statistikat, lënë pas gratë me 10% në përdorimin e internetit
26/06 15:57
Shkodër/ Tjetërsimi i pronave, endjet pafund në hipotekë
26/06 15:28
Moisiu pakt për krizën/ Propozimi i ish Presidentit që zgjodhi krizën e vitit 2007
26/06 15:19
A do ketë zgjedhje në 30 qershor? Ja çfarë thonë politikanët sipas Fiks Fare
25/06 20:44
Numërues nga Shoqëria Civile; KQZ merr vendimin për grupet që do numërojnë votat
25/06 18:27
Krimi zgjedhor/ Arta Marku firmos: Hetim çdo rasti
25/06 17:14
Sot provimi i fundit, maturantët japin lëndën me zgjedhje
24/06 16:31
Aksidentet, dëmet për 28 ditë; Përcaktohet afati që detyron shlyerjen nga sigurimet
24/06 16:09
Mbytet një tjetër i moshuar. Vijojnë kërkimet për trupin e një të riu edhe në Shëngjin
24/06 12:31
Fushatë në objektet e kultit/ Kisha Ortodokse: Fyerje e ndjenjave fetare
24/06 12:27
Durrës/ Gjendet në det trupi i pajetë i 31 vjeçarit
24/06 09:40
Peza, një ndër destinacionet për të kaluar një fundjavë ndryshe
23/06 22:03
Kopraci “shkon” në burg /Shfaqja para të dënuarve në burgun e Drenovës
23/06 12:40
Lista me nota/ Dalin rezultatet e maturantëve në provimin e gjuhës së huaj
21/06 16:51
Verë dhe portokalle në Peshkopi/ Festa me humor dhe muzikë
21/06 16:44
Lista e barnave me rimbursim/ Ankesa për mungesën e transparencës në përgatitje
21/06 16:07
Nga një janari aksidentet në ulje, 76 aksidente më pak se 2018
21/06 15:57
Shkon në plazh, por gjen vdekjen e moshuara
21/06 15:49