Osmani debat me Kukon, ndërhyjnë Naçi dhe Gjinishi. A dështoi shteti me Shqiptarët në Siri?
21/10/2019 23:07
Thirrja e dhimbshme e gjyshes drejtuar shtetit. Lamallari nuk jep një afat se kur do kthehen fëmijët
11/11 23:22
Gazetarja Fatjona Medini ngre alarmin, shteti të ndërhyje sa më parë në Al Hol
11/11 23:21
“Nuk na lejon t’i shohim plaget në trup”. Afrim Berisha tregon për Open marrëdhëniet me Alvinin
11/11 23:21
Alvini është i lirë por Taulant Kopliku sërish nuk i përmban dot lotët. Intervista me Eni Vasilin
11/11 23:18
Kreshnik Osmani pyet zv/Ministrin: Përse nxorrët nga kampi vetëm Alvin dhe jo fëmijë të tjerë?
11/11 23:16
Nëna 70 vjeçare pyet se çfarë do të behët me 5 nipërit dhe mbesat e saj të mitur që ndodhen në Siri
11/11 23:16
Eni Vasili takohet me vogelushin Alvin Berisha. Ja çfarë biseduan ata me njeri-tjetrin
11/11 22:52
Gazetari i ‘Le Iene’ Osvaldo Verri flet për Open: Historia e Alvinit si tatuazh në trup
11/11 22:18
Gazetari Italian Luigi Pelazza tregon detaje të pathëna nga nxjerrja e Alvin Berishës nga Al Hol
11/11 22:15
Eni Vasili sjell intervista ekskluzive të banorëve në lagjen Italiane ku u rrit Alvin Berisha
11/11 22:06
Open – ‘Dosjet e Prokurorit’, debat i fortë Salianji-Qefalia. Spahiu flet për bandat që po zaptojnë pronat
08/11 02:00
Pyetja e Kreshnik Spahiut për Salianjin fut në debat dy politikanët për bandat dhe politikën
07/11 23:11
Vezaj debaton me Bolinon, Rraja ka vjedhur makinën e atentatit, kaq ka bërë
07/11 23:07
Salianji ja thotë në sy Qefalisë: Rama ja ka lëshuar territorrin bandave, reagon deputeti i PS
07/11 22:47
Salianji dhe Qefalia debat të fortë në Open. Çfarë është “KÇK” dhe kush e drejton?
07/11 22:45
Shpërthen Salianji: Prokurori Ndoj dhe “Rrumi” i shërbejnë Ramës
07/11 22:43
Gazetari plas bombën: Po përsëritet rasti i “Vollgës”, kriminelët i janë turrur pronave të Konomit
07/11 22:42
A mundet një Prokuror të lëvizë me dosje të rëndësishme në makinë? Ja çfarë thotë Kreshnik Spahiu
07/11 22:39
Enton Abilekaj zbulon emrin e biznesmenit që kishte pronësinë e makinës së Prokurorit Ndoj
07/11 22:39
Muhamed Veliu për Open: Kompania avokatore ku jepte konsulencë Ndoj, nën hetim
07/11 22:35