Opozita kthehet në Kuvend. Do të marrë pjesë në dy seancat
18/12/2018 15:13

Të enjten opozita rikthehet në Parlament duke shpëtuar në këtë mënyrë edhe mandatet.

Shkodër, kryeministri mbërrin nga rruga dytësore. Protestuesit lirojnë rrugën pas 1 orë bllokimi
26/04 11:15
Përplasje mes policisë dhe protestuesve në Shkodër
26/04 10:51
Rama pritet me protesta në Shkodër, qytetarët bllokojnë rrugën
26/04 10:14
Opozita bllokon 5 akset nacionale. Basha në Milot: Opozita e vetme jemi ne
26/04 00:35
Përfundon takimi me Sorekën, Mediu: Ja pse Presidenti duhet të thërrasë tryezën e partive politike
26/04 00:35
Rama: Më 30 qershor ka zgjedhje. Burg kush prish votimet
25/04 20:57
Bashkohen aleatët e PD. Krijojnë grupimin e qendrës së djathtë
25/04 19:53
Protesta e opozitës në 5 qarqe, bllokohen rrugët
25/04 18:11
Nis Reforma Zgjedhore. Opozita e re, marrëveshje me mazhorancën
25/04 17:55
Debat për reformën zgjedhore në Kuvend
25/04 12:16
Patozi: Bindja Demokratike, kundër kontrollit nga PS dhe PD
23/04 19:44
PD krijon koalicionin opozitar. Basha: Në zgjedhje me kushte. Do të pengojmë votën fasadë
23/04 19:17
Partia e Patozit hyn në zgjedhje
23/04 15:26
Politikani gjerman, kritika Mogherinit: Ka nxitur planet për shkëmbim territoresh
22/04 19:35
PD ndryshon strategji: Tubimi i madh më 11 Maj, të enjten bllokohen akset kombëtare
22/04 17:26
“Nuk duam vetëvrasjen e kombit”. Mesazhi i Pashkëve për politikën
20/04 19:42
Zgjedhjet e 30 qershorit, KQZ shtyn regjistrimin e partive
20/04 17:14
Rudina Hajdari krijon parti të re. Ja emri
20/04 16:21
Ambasada Amerikane: Nxisim këdo që të regjistrohet në zgjedhjet lokale!
19/04 20:56
Dëmshpërblimet e luftës janë mbyllur. Krisafi: Greqia mund të hapë precedent me kërkesën ndaj Gjermanisë
19/04 20:02