Opozita akuzon Ramën
12/07/2018 15:23

Në raportin e antidrogës italiane për vitin 2017, Partia Demokratike deklaroi se i gjen të provuara të gjitha akuzat e saj, se nga trafiku i kanabisit është kaluar tek ai i kokainës dhe se qeveria është garant për paprekshmërinë e bosëve të drogës në Shqipëri.