Open/ Si u largua Ervis Martinaj nga vendngjarja drejt spitalit me taksi
08/10/2018 21:54

Në emisionin “Open” u zbulua se si Ervis Martinaj, një nga dy të plagosurit e ngjarjes së rëndë në Bllok, ku mbeti i vrarë edhe një person, u largua nga vendi i ngjarjes drejt spitalit.

Open/ Ngjela dhe Fahri Balliu përplasen ashpër për dekretin e Presidentit Meta
14/06 12:40
Open/ Paralelizmi i Buzhalës për zgjedhjet: Shqipëria nuk hyri në fushën e Beogradit
13/06 22:37
Open/ Ngjela: Akti i Metës i pavlefshëm. Balliu: Mazhoranca do mbajë përgjegjësi ligjore
13/06 22:28
Open – 10 Qershor 2019 – Top Channel
11/06 12:02
Dekreti i Metës/ Kristaq Kume ‘rrëzon’ vendimin e 2017-ës të Kolegjit: Jemi në situatë tjetër
10/06 22:56
Open/ Të regjistruar për 30 qershorin, Milo-Patozit: Duhet të shqetësohemi sesi do shkojmë në këto zgjedhje
10/06 22:32
Open/ Paskal Milo: Kriza, fillimi i rënies së shtetit
10/06 22:14
Open – Përgjimet e Bild, Ngjela përplaset me Bollinon: Mos mbro Kryeministrin
07/06 13:25
Open/ Eni Vasili përplaset me Erion Braçen
06/06 22:54
Open/ Spartak Ngjela: Nëse do isha si Rama, do të jepja dorëheqjen
06/06 22:50
Open/ Erion Braçe: 339 u përdor nga prokurorët për biznes
06/06 22:37
Open/ Braçe sulmon prokurorët: Prodhuan CD shtesë për dosjen “Dako”!
06/06 22:35
Braçe nxjerr emrin e prokurorit në Open: Ja kush i shiti përgjimet
06/06 22:30
Open – “Edhe në barkun e nënës dija më shumë se Basha”, Spiropali debat me zyrtarin e PD
04/06 13:03
Open/ Elisa Spiropali: Berisha dhe Basha kërkojnë viktima në protestë
03/06 22:08
Open/ Fatbardh Kadilli: Kapsollat në protestë? Lloj komunikimi publik
03/06 21:57
Open/ Agron Duka: Përplasjet në protestën opozitare, spontane
03/06 21:56
Open – Rama përplaset me gazetarët për Milot-Balldren, 30 qershorin dhe krizën politike
31/05 03:00
Përgjimet ndaj Dakos, Rama: Rezultati i PS në Durrës nuk vihet në diskutim nga një “Alo Niçe!”
30/05 22:50
Ofroi dorëheqjen dhe shtyrjen e zgjedhjeve, por Rama e konsideron korrekt qëndrimin e presidentit Meta
30/05 22:49