“Open”, qeveria dhe opozita në 2018-n. Spiropali: Kryesia, reflektim në fundvit
24/12/2018 22:11

Sot në “Open” është folur për bilancin e qeverisë dhe opozitarizmin gjatë vitit 2018. Çfarë arriti qeverisja dhe çfarë arriti opozita gjatë këtij viti? Cilat janë ngjarjet kryesore?

Open – “Rëndësi ka fjala e mbajtur”, mesazhi që Salianji i dha Lulzim Bashes Live
22/01 01:30
“Open”, Abilekaj: Hapja e PD-së, historike; Kadia: Alizoti, pasues i Bashës?
21/01 23:02
Open/ Politikani më i ri, Gjata: Zgjedhje të lira dhe me standarde
21/01 22:50
Open/ Strukturat e reja të PD, Kadia: Janë “qeveri në hije”. Nëse do të bëhen ministra…
21/01 22:48
Open/ Zgjedhjet në PD, Salianji: Dorëheqja, akt përgjegjësie dhe standard i ri
21/01 22:47
Open – Kryemadhi përlotet Live: Jemi kërcenuar, kam larguar vajzën për ta mbrojtur
18/01 02:30
Open/ A jetojnë në luks? Monika Kryemadhi: Familja ime është hetuar që nga ‘96
17/01 23:14
Open/ Si largohet Rama? Kryemadhi: Populli ka nevojë për drejtim, nisim protesta të përditshme
17/01 23:12
Kryemadhi në Open: Klement Balili është takuar edhe me Saimir Tahirin
17/01 22:24
Open/ Rama, ministër i Jashtëm? Kryemadhi: Nëse do isha në vend të Metës do e dekretoja
17/01 21:53
Open – A do e dekretojë Meta Ramen si Ministër të Jashtëm? Kleçka kushtetuese qe mund të…
15/01 02:26
Open/ Ylli Manjani: Kushtetuta ndalon Ramën të jetë ministër i Jashtëm
14/01 22:27
Open/ Peza: E gjithë opozita e dashur sot me Bushatin, harrojnë çfarë kanë thënë
14/01 21:54
Open – Përplasja e fortë mes Baton Haxhiut dhe Nikollë Lesit: Po të ishe këtu…
11/01 01:31
Mosdekretimi i Cakajt, Nikoll Lesi flet për takimin Rama-Meta: Rama të bëhet si Cipras
11/01 01:30
Open/ Bamir Topi e thotë troç: Në vend të Metës, do të…
10/01 23:04
Open/ Baton Haxhiu: Cakaj nuk ka thënë që është për korrigjim të kufijve
10/01 22:18
Promo – Open nga Eni Vasili, çdo të hënë dhe të enjte, ora 21:00, në Top Channel
09/01 17:16
Open – Ndryshimi i qeverise, kush janë ministrat e rinj! Nazarko: Rama si Enver Hoxha
08/01 02:32
Open/ Manjani: Dështimi më spektakolar i kësaj qeverie është…
07/01 22:37