Open/ “Përse kandiduat për një mandat të plotë”, ja ç’thotë Arta Marku
09/05/2019 21:53

Kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku në “Open” me Eni Vasilin ka folur edhe për vendimin e saj për të marrë pjesë në garën për kryeprokuror.

Open – Debat i fortë mes Ngjelës, Salianjit, Buzhalës dhe Bolinos. Zgjedhje apo mosbindje
21/06 14:20
Pyetja e sikletshme për Salianjin. “Unë dua të votoj, pse dhe si do më ndaloni”
20/06 23:33
A e implikojnë përgjimet e publikuara nga BILD Ramën? Buzhala replikon me Bolinon
20/06 23:28
“Nxehet” Ngjela, qeveria duhet të gjejë Ministër të Brendshëm dhe të krijojë Polici profesionale
20/06 23:28
“A do më lesh të flas”. Ngjela dhe Buzhala komentojnë arrestimin live të Bardh Spahisë
20/06 23:24
Debat i fortë në Open. Çfarë informacioni ka në zyrën e kryeministrit që nuk bëhet publik?
20/06 23:23
“Kur janë në pushtet të vrasin, në Opozitë hedhin molotov”. Ja si u komentua deklarata e Bashës
20/06 23:22
Kush i jep urdherat në Protestë dhe çfarë pritet të ndodhë ditën e Premte? Ngjela pyet Lamallarin
20/06 22:44
“Zoteri mos e kthe personale me mua”. Ngjela-Salianjit: dil përjashtë
20/06 22:43
Rama i përmendi emrin në Shkodër, Salianji i përgjigjet në Open. Ndërhyn Ngjela
20/06 22:42
Përgjimet e BILD. Ngjela: kemi dëgjuar vetëm njërën palë (bandë). Bolino replikon me Sejaminin.
20/06 22:41
Ngjela, Bolino dhe Buzhala përplasen në Open. Po sikur Veliaj të ndalojë Opozitën për protestë?
20/06 22:41
Ngjela: Nuk prishet shteti se do hyjë në burg një bandë të korruptuarish
20/06 22:35
Open/ Kush po e çon popullin në përplasje? Do të ketëzgjedhje apo mosbindje në 30 Qershor
20/06 22:35
Open – Bardh Spahia arrestohet live teksa po shkonte në Top Channel. Përgjimet e reja të BILD
20/06 09:35
Balla flet për dekretin e Presidentit dhe përgjimet: Ky është një shantazh i hapur
19/06 23:21
Abilekaj-Ballës: Ti ke ndenjur në tavolinë me Ymer Lalën
19/06 23:08
Balla zbulon se çfarë vendimi do të marrë PS ndaj personave që shfaqen në audiopërgjim
19/06 23:04
I shpallur në kërkim, Bardh Spahia përplaset në Open me Taulant Ballën
19/06 23:03
Taulant Balla flet për përgjimet e reja të Bild: Përgjimet në gazetën gjermane i ka çuar Basha
19/06 22:57