Open/ Paralelizmi i Buzhalës për zgjedhjet: Shqipëria nuk hyri në fushën e Beogradit
13/06/2019 22:37

Gjatë debatit me ministrin e Turizmit, Blendi Klosi, në emisionin “Open”, gazetari Berat Buzhala bëri një paralelizëm të vendimit të opozitës për të mos hyrë në zgjedhjet lokale dhe vendimit të Kombëtares shqiptare në futboll për të mos hyrë në fushën e Beogradit në vitin 2014-të.

Open- Eni Vasili-Balliut: Kërko ndjesë ose të nxjerr jashtë/ Banorët përloten në studio
15/11 07:14
Denoncimi i fortë i Klevis Balliut: Sandër Lleshaj ka vjedhur toka, ja se sa
14/11 23:43
“Kërkova dialog dhe mora burgun”, tjetër dëshmi rrënqethëse nga banorët e Unazës në Open
14/11 23:38
Situatë e pazakontë në Open. Eni Vasili debaton me Klevis Balliun dhe banorët e Astirit
14/11 23:35
Malltezi tregon se si u bënë shpronësimet e unazës së madhe në kohën kur qeveriste PD
14/11 23:05
Historia e trishtë e babait me aftësi të kufizuara dhe me fëmijë autik. Ç’po ndodhe në Unazën e re
14/11 23:05
Qytetarja përlotet në studio: Përse mua nuk mu legalizua banesa ndërsa komshiut tim po?
14/11 23:00
Gazetari i Top Channel “përballet” me banorët e Astirit që i hodhën mikrofonin
14/11 22:20
“Më kërkuan 30 mijë euro rryshfet për legalizimin”, banori i Unazës së re flet në Open
14/11 22:19
Bushati në Open: Dy duar për një kokë janë, shteti po na grabit të gjithëve
14/11 22:13
Reagojnë banorët e unazës, “kërcënuesi” i Ramës nuk është nga zona e Astirit
14/11 22:13
Akuza e fortë e aktivistit: Kemi pushtetarë që kanë frikë të përballen me qytetarët e tyre
14/11 22:12
Open – Eni Vasili në shtëpinë e Alvin, flet me vogelushin, babain e tij dhe gazetaret e ‘Le Iene’
12/11 02:00
Thirrja e dhimbshme e gjyshes drejtuar shtetit. Lamallari nuk jep një afat se kur do kthehen fëmijët
11/11 23:22
Gazetarja Fatjona Medini ngre alarmin, shteti të ndërhyje sa më parë në Al Hol
11/11 23:21
“Nuk na lejon t’i shohim plaget në trup”. Afrim Berisha tregon për Open marrëdhëniet me Alvinin
11/11 23:21
Alvini është i lirë por Taulant Kopliku sërish nuk i përmban dot lotët. Intervista me Eni Vasilin
11/11 23:18
Kreshnik Osmani pyet zv/Ministrin: Përse nxorrët nga kampi vetëm Alvin dhe jo fëmijë të tjerë?
11/11 23:16
Nëna 70 vjeçare pyet se çfarë do të behët me 5 nipërit dhe mbesat e saj të mitur që ndodhen në Siri
11/11 23:16
Eni Vasili takohet me vogelushin Alvin Berisha. Ja çfarë biseduan ata me njeri-tjetrin
11/11 22:52