Open/ Paralelizmi i Buzhalës për zgjedhjet: Shqipëria nuk hyri në fushën e Beogradit
13/06/2019 22:37

Gjatë debatit me ministrin e Turizmit, Blendi Klosi, në emisionin “Open”, gazetari Berat Buzhala bëri një paralelizëm të vendimit të opozitës për të mos hyrë në zgjedhjet lokale dhe vendimit të Kombëtares shqiptare në futboll për të mos hyrë në fushën e Beogradit në vitin 2014-të.

“Një grup të marrësh”, Veliaj flet në Open për protestën tek Teatri Kombëtar. Sukseset dhe zhgënjimet
24/06 23:16
Veliaj tregon se kur do të ketë 24 orë ujë në Kryeqytet. Zonat ku po investohet
24/06 23:16
Çfarë ndodhi me premtimin “zero ndërtime” në Tiranë? Veliaj: kam thënë që s’do ndërtohet pa plan
24/06 23:14
A do të jetë Erion Veliaj Kryeministri i ardhshëm? Veliaj “surprizon” me përgjigjen
24/06 22:51
Veliaj për Metën: Duhet të japë dorëheqjen, nuk është më President i Shqiptarëve
24/06 22:51
“Do doja të bëja peshk Saliun dhe Lulin”. Veliaj tregon dëshirën për kundërshtarët që do donte në zgjedhje
24/06 22:49
Përse nuk distancohet PS nga personat që dolën në përgjime? Debat mes Muratit, Dyrnjasë dhe Veliajt
24/06 22:48
Kikia: Pas përgjimeve, politika duhet të vetëpastrohet. Veliaj: materialet janë ruajtur për shantazh
24/06 22:47
Erion Veliaj në Open: 30 Qershori nuk ka më kthim pas/ Argumentat
24/06 22:43
Open – Debat i fortë mes Ngjelës, Salianjit, Buzhalës dhe Bolinos. Zgjedhje apo mosbindje
21/06 14:20
Pyetja e sikletshme për Salianjin. “Unë dua të votoj, pse dhe si do më ndaloni”
20/06 23:33
A e implikojnë përgjimet e publikuara nga BILD Ramën? Buzhala replikon me Bolinon
20/06 23:28
“Nxehet” Ngjela, qeveria duhet të gjejë Ministër të Brendshëm dhe të krijojë Polici profesionale
20/06 23:28
“A do më lesh të flas”. Ngjela dhe Buzhala komentojnë arrestimin live të Bardh Spahisë
20/06 23:24
Debat i fortë në Open. Çfarë informacioni ka në zyrën e kryeministrit që nuk bëhet publik?
20/06 23:23
“Kur janë në pushtet të vrasin, në Opozitë hedhin molotov”. Ja si u komentua deklarata e Bashës
20/06 23:22
Kush i jep urdherat në Protestë dhe çfarë pritet të ndodhë ditën e Premte? Ngjela pyet Lamallarin
20/06 22:44
“Zoteri mos e kthe personale me mua”. Ngjela-Salianjit: dil përjashtë
20/06 22:43
Rama i përmendi emrin në Shkodër, Salianji i përgjigjet në Open. Ndërhyn Ngjela
20/06 22:42
Përgjimet e BILD. Ngjela: kemi dëgjuar vetëm njërën palë (bandë). Bolino replikon me Sejaminin.
20/06 22:41