Open/ Ndryshimi i Kodit Zgjedhor, Duka futet në zgjedhje. Çili: Grusht shteti nëse…
28/03/2019 22:53

Në vazhdën e diskutimeve mes panelistëve të emisionit “Open” të Eni Vasilit, moderatorja i drejtoi një pyetje të drejtpërdrejtë kreut të Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, njëherësh aleat i kreut të opozitës Lulzim Basha. A do të hynte në zgjedhje ai, nëse Kodi Zgjedhor do të ishte i ndryshëm nga ai aktuali?

Open – ‘Deklaratat e Yuri Kim’, debate të forta mes Bushatit, Baton Haxhiut, Sejaminit dhe Bolinos
26/05 01:56
Medlir Mema, pedagog në Tokio flet për fasulen e konservuar dhe suksesin me virusin
26/05 00:14
Manaj raporton nga Londra: Një tjetër krizë për Boris Johnson kur Britania po heq karantinimin
26/05 00:12
A do te krijojë parti Rudina Hajdari? Deputetja nuk e mohon por flet për betejën e vështire që ka përpara
25/05 23:42
A do të krijojë Meta një parti të re politike? Flasin Bushati, Bolino, Sejamini dhe Haxhiu
25/05 23:42
Bushati-Baton Haxhiut: Po relativizoni një monstër që do vi të na përdhunoje në shtëpi
25/05 23:26
“Të huajt që do shkëpusnin drejtësinë nga politika, bëjnë pazare”, Sejamini analizon mesazhet
25/05 23:18
Zbardhen mesazhet private të Presidencës, ja si ndërmjetësohej për anëtaret e Gjykatës Kushtetuese
25/05 23:13
Rudina Hajdari komenton deklaratat e Ambasadores Amerikane, çfarë po ndodh me reformën në drejtësi?
25/05 23:13
Debate të forta mes Bushatit dhe Baton Haxhiut për ecurinë e reformës në drejtësi
25/05 22:48
A është e trembur Qeveria nga reforma në drejtësi? Baton Haxhiu: Të gjithë do të preken
25/05 22:48
Çfarë paralajmëroi Ambasadorja Kim për “Vrasësit e Reformës”, Bolino flet me emra
25/05 22:47
“Nuk je zëdhënës i ambasadës”, Replikat mes Bolinos, Bushatit dhe Abilekajt
25/05 22:26
Shpërthen Bushati: E kanë bërë m*tin mullar, fshatarja në krye të prokurorisë dhe teza e 2015-tës
25/05 22:18
“Artisti që po e akuzojnë si barbar”, Bushati citon Le Monde dhe akuzon Ramën
25/05 22:18
Baton Haxhiu kërkon që Presidenca të sqarojë se çfarë ndodhi gjatë vizitës së Ambasadores Kim
25/05 22:17
A e “shqetësoi” ambasadoren Kim platforma me 14 pika e Presidentit Meta? Teza e Abilekajt
25/05 21:58
Bushati: Reforma në Drejtësi eksperiment me 3 milion kavje, pushteti po vjedh qytetarin
25/05 21:39
Denoncimi i fortë i Sejaminit: Anëtarë të Vetingut kanë gënjyer, mund të jenë “peshqit e mëdhenj”
25/05 21:39
Open- ‘Shembja e Teatrit Kombëtar dhe ndryshimi i sistemit’, Monika Kryemadhi përplaset me gazetarët
22/05 03:17