Open – “Mbaje gjuhën brënda dhëmbëve” Ngjela sherr me Grida Dumën
16/04/2019 02:00
Open – Emocione, lot dhe dëshmi ekskluzive për gratë dhe fëmijët e ngujuar në kampin Al Hol në Siri
22/10 02:00
A përbëjnë problem të kthyerit nga Siria? Flasin Gjinishi, Naçi, Osmani, Kuko dhe Bogdani
22/10 00:52
Imami Elvis Naçi në Open: Ja si i shpëtuam shumë Shqiptarë që të mos i bashkoheshin luftës në Siri
21/10 23:22
Osmani debat me Kukon, ndërhyjnë Naçi dhe Gjinishi. A dështoi shteti me Shqiptarët në Siri?
21/10 23:07
Kopliku: Ambasadorit Gazheli i bënë presion që të mos flasë me ne. Reagon zv/Ministrja
21/10 23:05
Eksperti Kreshnik Osmani jep alarmin: Rreziku në kampin “Al Hol” po vjen duke u shtuar
21/10 23:01
Vëllai kërkon live që shteti t’i kthejë në shtëpi motrën dhe 3 fëmijët nga Siria
21/10 23:01
Ministri Kosovar tregon se si i ktheu nga Siria qytetarët e vendit të tij. Detajet e operacionit
21/10 22:58
Debat mes Gjinishit dhe Kukos. Çfarë ka bërë shteti për gratë dhe fëmijët që janë në kampe në Siri?
21/10 22:58
“Telefonuam 2 herë kryeministrin Rama dhe nuk na u përgjigj”, gazetari përballet me zv/Ministren
21/10 22:55
Gazetari Kopliku përlotet në studio. “Alvini është burrë, i jepte zemër babait”
21/10 22:53
Ja sa Shqiptarë i’u bashkuan ISIS-it. Zv/Ministrija Kuko nxjerr shifrat
21/10 22:45
Elvis Naçi emocionohet në Open për fatin e vogelushit Alvin Berisha
21/10 22:45
Open – Rama tregon se çfarë do të ndodhë pas “JO”- së për negociatat. Cakaj debaton me analistët
18/10 02:30
Replikat në distancë. Cakaj i përgjigjet Haradinajt për skenarin e ndarjes së territoreve
17/10 23:32
Kreshnik Spahiu i kërkon Ministrit Gent Cakaj që të japë dorëheqjen live në studio, reagon Cakaj
17/10 23:26
Bushati sfidon Cakajn: Pse Ambasadorët i prenë biletat një ditë përpara se ti dekoronte Rama?
17/10 23:24
Ministri Cakaj flet për bllokimin nga ana e Francës. “Përgjigjen e dha vetë Presidenti Macron”
17/10 22:37
Drejtoresha e departamentit për Europën pranë DW: Ja çfarë bëri Merkel për negociatat
17/10 22:35
“Flisni ju edhe për mua”, debat mes Bolinos dhe Sejaminit për qëndrimin e Francës
17/10 22:32