Open/ Ikonomi kritikon gazetarët: Nuk janë cilësorë
06/05/2019 23:08

Milva Ikonomi, deputete e Partisë Socialiste, deklaroi në Open se evoulimi i medias ka krijuar një problem për cilësinë e gazetarëve në Shqipëri.

“Një grup të marrësh”, Veliaj flet në Open për protestën tek Teatri Kombëtar. Sukseset dhe zhgënjimet
24/06 23:16
Veliaj tregon se kur do të ketë 24 orë ujë në Kryeqytet. Zonat ku po investohet
24/06 23:16
Çfarë ndodhi me premtimin “zero ndërtime” në Tiranë? Veliaj: kam thënë që s’do ndërtohet pa plan
24/06 23:14
A do të jetë Erion Veliaj Kryeministri i ardhshëm? Veliaj “surprizon” me përgjigjen
24/06 22:51
Veliaj për Metën: Duhet të japë dorëheqjen, nuk është më President i Shqiptarëve
24/06 22:51
“Do doja të bëja peshk Saliun dhe Lulin”. Veliaj tregon dëshirën për kundërshtarët që do donte në zgjedhje
24/06 22:49
Përse nuk distancohet PS nga personat që dolën në përgjime? Debat mes Muratit, Dyrnjasë dhe Veliajt
24/06 22:48
Kikia: Pas përgjimeve, politika duhet të vetëpastrohet. Veliaj: materialet janë ruajtur për shantazh
24/06 22:47
Erion Veliaj në Open: 30 Qershori nuk ka më kthim pas/ Argumentat
24/06 22:43
Open – Debat i fortë mes Ngjelës, Salianjit, Buzhalës dhe Bolinos. Zgjedhje apo mosbindje
21/06 14:20
Pyetja e sikletshme për Salianjin. “Unë dua të votoj, pse dhe si do më ndaloni”
20/06 23:33
A e implikojnë përgjimet e publikuara nga BILD Ramën? Buzhala replikon me Bolinon
20/06 23:28
“Nxehet” Ngjela, qeveria duhet të gjejë Ministër të Brendshëm dhe të krijojë Polici profesionale
20/06 23:28
“A do më lesh të flas”. Ngjela dhe Buzhala komentojnë arrestimin live të Bardh Spahisë
20/06 23:24
Debat i fortë në Open. Çfarë informacioni ka në zyrën e kryeministrit që nuk bëhet publik?
20/06 23:23
“Kur janë në pushtet të vrasin, në Opozitë hedhin molotov”. Ja si u komentua deklarata e Bashës
20/06 23:22
Kush i jep urdherat në Protestë dhe çfarë pritet të ndodhë ditën e Premte? Ngjela pyet Lamallarin
20/06 22:44
“Zoteri mos e kthe personale me mua”. Ngjela-Salianjit: dil përjashtë
20/06 22:43
Rama i përmendi emrin në Shkodër, Salianji i përgjigjet në Open. Ndërhyn Ngjela
20/06 22:42
Përgjimet e BILD. Ngjela: kemi dëgjuar vetëm njërën palë (bandë). Bolino replikon me Sejaminin.
20/06 22:41