Open/ Historia tragjike e 13-vjeçares në Kavajë; Si nisi abuzimi nga djemtë
07/02/2019 21:48

Përdhunimi i 13-vjeçares nga bashkëmoshatarët e saj në Kavajë është padyshim një nga çështjet më të rënda të ndodhura në Shqipëri.

Open – Kryemadhi hedh fall Live për Edi Ramën: Ja çdo e gjejë nesër
26/04 03:30
Open/ Shitblerja e votës dhe financimi i partive, Kryemadhi përmend “oligarkët”
25/04 23:08
Open/ Integrimi, Kryemadhi: Sa iku Klajda Gjosha u shtuan kriteret!
25/04 23:07
Qeveria tranzitore, Kryemadhi në “Open”: Jo qeveri pozitë-opozitë, por për zgjedhje të lira
25/04 22:15
“Open”, Kryemadhi: E panjohura e vetme, Edi Rama që përfaqëson një grup kriminal
25/04 22:02
Open/ Bllokimi i akseve, Kryemadhi: Strategji dhe plan i befasishëm. Fati i Ramës, çdo ditë e më i zi
25/04 21:55
Open – Dritëhijet e Partisë së Astrit Patozit, reagon edhe Nishani
23/04 02:30
Open – “Ndërkombëtarët, kundër opozitës”. Nishani: Ka folur Zëri i Amerikës
22/04 23:02
Open/ Nishani: Ne duam që Rama të lërë postin e kryeministrit, jo PS-në
22/04 23:02
Open/ Nishani: Patozi me parti të re, e drejta e tij. Respekt për kontributin në PD
22/04 22:40
Open/ E paprecedentë! “Bindja Demokratike” pa kryetar, por me bord drejtues
22/04 22:39
Open/ Dyrnjaja-Nishanit: Kam informacion që LSI do futet në zgjedhje
22/04 22:25
Open/ Nishani: Partia e Patozit e financuar nga Edi Rama
22/04 22:23
Open – “Bindja Demokratike”/ Vazhdon takimi i Patozit me ish-anëtarët e PD-së
22/04 22:18
Open – Salianji e Gjoni sherr live: “Kujt i përmënd familjen ti” “Mos ma trash zërin mua”
19/04 13:20
“Mos e trash zërin me mua!; Ta trash ty dhe kryetarit tënd!” “Plas” në Open mes Gjonit dhe Salianjit
18/04 23:16
Open/ Salianji: Trafikantët shqiptarë, delja e zezë e Europës!
18/04 22:47
Open/ Buzhala: Tregun e narkomafias në Holandë e mbron “me nder” Shqipëria
18/04 22:06
Vizat, Ngjela sulmon Ramën në “Open”: Duhet të jepte dorëheqjen!
18/04 21:59
Open/ Ralf Gjoni “përplaset” me gazetarët: Kemi kontakt me LSI-në, por jemi grup i pavarur
18/04 21:55