Open/ Bollino, sherr me Fugën: A keni përgjegjësi që gazetarët kanë autocensurë?
06/05/2019 22:20

Debati në emisionin Open vijon “i nxehtë”, pasi po diskutohet për lirinë e medias.

“Me leje”? Kadilli dhe Dudushi debatojnë edhe… për kohën televizive
25/06 23:06
“Do ketë vëllavrasje në 30 Qershor”, të ftuarit në Open komentojnë deklaratën e fortë të Bylykbashit
25/06 22:58
Debat i acaruar në SuperOpen. Kush do votojë në 30 Qershor dhe kush do ti ndalojë?
25/06 22:46
Dudushi, Duka dhe Kadilli “përplasen” në Open. Kush i futi kriminelët në Politikë?
25/06 22:46
Debat i fortë në Open mes Dudushit dhe Budinës. Duhet të bëhen apo jo zgjedhjet në 30 Qershor?
25/06 22:34
Çfarë po paralajmeron Peza kur thotë: “Basha ka ndryshuar qëndrim”? Reagon Kadilli
25/06 22:33
Dekreti i Presidentit Meta “përplas” Dukën me Pezën në Open
25/06 22:23
A do të jetë i vlefshëm votimi në 30 Qershor? Dudushi mendime të ndryshme me Dukën
25/06 22:21
Open/ Celibabashi: Dekreti i Presidentit Meta nuk gjen mbështetje në Kushtetutë
25/06 22:17
Open/ Bilanci i Erion Veliajt në krye të Bashkisë së Tiranës dhe vizioni për mandatin e dytë
25/06 14:10
“Një grup të marrësh”, Veliaj flet në Open për protestën tek Teatri Kombëtar. Sukseset dhe zhgënjimet
24/06 23:16
Veliaj tregon se kur do të ketë 24 orë ujë në Kryeqytet. Zonat ku po investohet
24/06 23:16
Çfarë ndodhi me premtimin “zero ndërtime” në Tiranë? Veliaj: kam thënë që s’do ndërtohet pa plan
24/06 23:14
A do të jetë Erion Veliaj Kryeministri i ardhshëm? Veliaj “surprizon” me përgjigjen
24/06 22:51
Veliaj për Metën: Duhet të japë dorëheqjen, nuk është më President i Shqiptarëve
24/06 22:51
“Do doja të bëja peshk Saliun dhe Lulin”. Veliaj tregon dëshirën për kundërshtarët që do donte në zgjedhje
24/06 22:49
Përse nuk distancohet PS nga personat që dolën në përgjime? Debat mes Muratit, Dyrnjasë dhe Veliajt
24/06 22:48
Kikia: Pas përgjimeve, politika duhet të vetëpastrohet. Veliaj: materialet janë ruajtur për shantazh
24/06 22:47
Erion Veliaj në Open: 30 Qershori nuk ka më kthim pas/ Argumentat
24/06 22:43
Open – Debat i fortë mes Ngjelës, Salianjit, Buzhalës dhe Bolinos. Zgjedhje apo mosbindje
21/06 14:20