Open – Arta Marku flet për dosjet 339 dhe 184: Janë 700 cd me përgjime
09/05/2019 23:15
Open, 18 Qershor 2019
19/06 02:30
Përse nuk u hapën negociatat në Qershor dhe cilat janë shtetet që janë akoma skeptike?
18/06 23:15
Open/ Krahasimi i “sikletshëm” i Dudushit që provokoi debat me Gjatën, Babaramon dhe Shametin
18/06 23:10
A po përgatitet arrestimi i Lulzim Bashës? Gjata: Gjithçka bëhet për të hequr vëmëndjen nga përgjimet
18/06 23:06
Shpërthen Dudushi në Open, “kapet” me Gjatën dhe të gjithë panelin
18/06 22:56
A ka zgjedhje pa dekret në 30 Qershor? Andor Shameti: Dekreti ka rënë, zgjedhjet do bëhen
18/06 22:52
Gjata-Pezës: Po boll o burr i dheut, ngele duke kërcënuar një grua
18/06 22:52
A po e shkelin ligjin kryebashkiakët e Opozitës me ndërhyrjet në KZAZ?
18/06 22:52
Çfarë ndodhi në Shkodër? Voltana Ademi: Nuk u dogj shkolla por kartonat
18/06 22:00
Open – Pergjimet, Ceka përplaset me Spiropalin
18/06 01:45
Open/ Neritan Ceka për përgjimet: Janë të pandreqshëm; e papranueshme toleranca për vjedhjen e votave
17/06 22:50
Përgjimet/ Spiropali në ‘Open’: Dosjet nuk mund të përdoren për të shantazhuar kryeministrin
17/06 22:12
Open/ Ngjela dhe Fahri Balliu përplasen ashpër për dekretin e Presidentit Meta
14/06 12:40
Open/ Paralelizmi i Buzhalës për zgjedhjet: Shqipëria nuk hyri në fushën e Beogradit
13/06 22:37
Open/ Ngjela: Akti i Metës i pavlefshëm. Balliu: Mazhoranca do mbajë përgjegjësi ligjore
13/06 22:28
Open – 10 Qershor 2019 – Top Channel
11/06 12:02
Dekreti i Metës/ Kristaq Kume ‘rrëzon’ vendimin e 2017-ës të Kolegjit: Jemi në situatë tjetër
10/06 22:56
Open/ Të regjistruar për 30 qershorin, Milo-Patozit: Duhet të shqetësohemi sesi do shkojmë në këto zgjedhje
10/06 22:32
Open/ Paskal Milo: Kriza, fillimi i rënies së shtetit
10/06 22:14
Open – Përgjimet e Bild, Ngjela përplaset me Bollinon: Mos mbro Kryeministrin
07/06 13:25